reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Twiggless!
Do ciebie to pasuję powiedzenie;

"GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE TAM ....TWIGGLESS POŚLE" :-D:-D:-D


Moi właśnie w kąpieli...Pędzę do łazienki...
Pozdrawiam...
 
reklama
aniahaven ciekawie mnie określiłaś:-D ale fakt czasami lubię poszperać ale tylko czasami bo Antek dba o to abym za długo nie posiedziała przy kompie...

i przyłacze sie do Ciebie i też pędzę do łazienki ale do swojej hihi

jeszcze tu wrócę...
 
czesc !!!
fajnie że rogaliki wyszły wam i są smaczne:-) ja robię jutro bo dziś już nie dałam rady:-(
Sebastian przed 20 minutami dopiero usnął, ja już wykąpana i mam czas dla siebie.;-)
aniahaven no nie żle twigglees określiłaś:-D:-D:-D:-D:-D śmiałam się co nie miara. ale ona taka już jest że wszedzie jej pełno:-)
buziaczki dla was:happy2:
 
O jej, nie czytałam forum przez 3 czy 4 dni i teraz musiałam wiele nadrobić, ależ aktywność!
Sencilla, ile razy dziennie i od jakiego czasu uczysz dziecko czytać? Czy widzisz efekty?
Niunia, w miejsce chrupek spróbuj płatków kukurydzianych (nie kleją się tak do zębów:tak:).
Ma-Rita, ile dni Twój młody spędza w przedszkolu? Uj, doczytałam się, że zaczynasz starania o kolejne...No, no...
Patrzę na te rogaliki i "zazdraszczam" umiejętności. Wyglądają tak apetycznie!!
A ja sobie wypoczywam w pracy (porównując to z pracą z małą....). Nie sądziłam, że mój mąż jest takim wymagającym szefem....Muszę, jednak przyznać, że jestem wyjątkowo zadowolona i pełna chęci do życia..
 
dziewczeta, alez aktywnosc, tak tak.. :tak: ja po prostu nie nadążam.. :no:
Pauka, ten program ma 1 Giga, nie dam rady Ci go przeslac... ;)
Pola, ucze od miesiaca, nie bardzo regularnie niestety, bo mnostwo roboty mam z dwoma brzdacami.. Na konkretniejsze efekty pewnie jeszcze poczekamy, ale jestem mega zadowolona, ze to robimy!! Polecam forum Czytanie - www.naukaczytania.fora.pl
tam jest mnostwo rzeczy na ten temat!
 
Sencilla ja i tak cie podziwiam za wytrwałość z tym czytaniem.:tak:
Ja jeszcze nie zaczęłam:sorry2::zawstydzona/y:...na razie psychicznie jestem gotowa i próbuje wykombinować trochę wolnego czasu na to w tym moim napiętym harmonogramie!:-D
Erni jest na tyle duży:-),że powinien dać sie podporzadkować...a Karina ostatnio tylko mnie zaskakuję...Sama przyszła do mnie przedwczoraj i pyta mnie jaka to litera pokazując na "D"...:szok::rofl2::-D
Witam cieplutko Pole30 dawno cie u nas nie było a dziewczyny narzuciy tempo!
A czym się zajmujesz w pracy?To cudownie,że daje ci to taką satysfakcje...:-)
Ja chrupeczki mam na okrągło w domu,bo znajomi dobrze wiedzą jak moje dzieci je uwielbiają i dowożą nawet nie pytając czy potrzebujemy...:sorry2::tak:
Moi już dawno śpią,grzyby skończone pora na kapiel...
Do jutra kobity...
 
Witam wieczorkiem!!!
Ja też dziewczyny nie nadążam z czytaniem, a raptem nie było mnie jeden dzionek....:szok::szok:
Aniahaven super, że twoja córunia dopytuje się o nazwy literek, bo moją to wołami nie da się zaciągnąć....chociaż ostatnio zauważyłam, że potrafi już nawet ładnie, bez wyjeżdżania kolorować i nawet ostatnio narysowała mnie z Mają na rękach, tzn. moją karykaturę....(ale miałam oczy, usta, nos, włosy i nawet kończyny też posiadałam i Majkę na rękach)! :-):-):-):-)
Teraz jak męża nie ma to ciężko mi z nią pracować...:-( Ale uczę ją się podpisać...i nawet jej to wychodzi!

Narobiłyście mi smaka na te rogaliki i jutro będę też pichcić, bo jak mężuś przyjedzie:happy: to napewno będzie spragniony mojej kuchni...:tak::tak::-DDzięki Twigless i Olgunia za przepis!

Sencilla ok rozumiem, że o nie przejdzie...To napisz mi jeszcze raz jaki to program i jak się robi te literki...:szok::szok::tak:


 
Ostatnia edycja:
reklama
dziękuję dziewczynki za odpowiedzi :tak:

Gingeros znalazłam stronę głowną tej firmy w Holandii www.titaniumbaby.nl
i czy to marka typowo holenderska to nie wiem do końca, mogą tez być tylko przedstawicielem tutaj... ale na pewno adres kontaktowy jest w NL...
Titanium Baby
Postbus 120 KvK nr. 040.19.273
7800 AC EMMEN
mają ponad 100 punktów sprzedaży w calej Holandii (i to jest nawet dużo jak na taki mały kraj) wiec moze dla Holendrów nie jest to obca firma... jak dla mnie moim skromnym zdaniem np modele ich buggie's nie sa zachwycające... wolę moje stabilne troche cieższe Chicco przywiezione z Polski bo tu tego modelu w całej Holandii nie znalazłam;-)
wczoraj także oglądałam tą stronkę ;-) właściwie to chcę kupić model buggy, ale ten pierwszy model (zakładka 5-standen), taką typową parasolkę ;-) wynalazki mi nie w głowie :-D o chicco czytałam dużo negatywów (chciałam ct 0.5 evolution), więc odrzuciłam chęć zakupu tego wózka ;-) jeszcze raz dziękuję :tak: i przesyłam uściski dla twojego Antosia :tak: ja również mam czerwcowego Antosia ;-) diabła :-D
 
Do góry