reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzień dobry!

Karola widzisz jakiego masz dojrzałego synka:tak: dobrze wiedział jak sie ma zachować ..i nie było si eczym martwić na zapas!:-)
Agasta ja lece w piątek na kominie do PL więc na wysyłki już za późno...kupiłam komplet w C&A spodnie z fikuśna kamizelką plus tunike w innym sklepie ...i jestem baaardzo zadowolona!
Czarna z ciebie sie skowronek zrobił!:-D super!

Ja zajadam śniadanko, lece jeszcze poprasować a potem do pracy!
 
Nie no Aniu ja codziennie przed 6 mam pobudke,ale musze najpierw krasnala oporzadzic,troszke sie pomiziac i dopiero potem szybkie sniadanko,ewentualnie komp,a dzisiaj pada i pada wiec moja doszla do wniosku ,ze sie jeszcze kimnie:tak:
 
Aletu pustki szok!:szok::szok::szok: Jak w weekend!:-D
Czarna ja też tak wstaje bo ja głodomor sie robie... z rana!:sorry2:

My juz po pracy,pogoda psia...lece dalej prasować bo mi jeszcze jedno przywieźli!:tak:
Dziewczyny a was zamroziło czy co?:nerd: Bo napewno nie na spacerkach...:baffled:
 
witamy jeszcze w duecie

u nas zimno jak cholercia....ale musialam wyjsc z Mikim na spcerek rowerkiem bo nauczyl sie jezdzic tydzien temu i nie daje zyc codziennie ale niestety musial zaliczac wszystkie kaluze i wyladowal na glowie w jednej z kaluzycaly mokry i czarny wiec szybko do domu bo by zamarzł...
kupki nadal laduja w gaciach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a pozatym tak sie kiepsko czuje ze szok takich bolesci nie mialam nigdy ale coz juz nie dlugo,uplawy to leca jak z kranu licze dni do konca bo cale 9 msc mialam takie stany zapalne chyba ze szok caly czas chodze nie z wkladkami ale z podpaskami to napewno nie jest normalne tym bardziej ze towarzysza temu inne objawy.
A co do sexu to byl 2 razy przez cala ciaze bo taki bol mi to sprawia i moj J potem chodzi i sie drapie i narzeka ze go szczypie piecze itd a pani doktor na to ze w ciazy sie sexu nie powinno uprawiac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kretynka -bez komentarza pozostawiam nadal moich lekarzy chyba mieszkam w centrum czubków:crazy::crazy:
nadal nie zmieniam zdania na ich temat lacznie z moim lekarzem rodzinnym....
 
Ja jestem, cały czas na leżąco bo taka słaba i do tego mam zawroty głowy.
Cieszę się że mąż i teście zajmują się Amelką a ja gniję i czekam aż nasze baby zechce wyjść.
 
witamy jeszcze w duecie

u nas zimno jak cholercia....ale musialam wyjsc z Mikim na spcerek rowerkiem bo nauczyl sie jezdzic tydzien temu i nie daje zyc codziennie ale niestety musial zaliczac wszystkie kaluze i wyladowal na glowie w jednej z kaluzycaly mokry i czarny wiec szybko do domu bo by zamarzł...
kupki nadal laduja w gaciach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a pozatym tak sie kiepsko czuje ze szok takich bolesci nie mialam nigdy ale coz juz nie dlugo,uplawy to leca jak z kranu licze dni do konca bo cale 9 msc mialam takie stany zapalne chyba ze szok caly czas chodze nie z wkladkami ale z podpaskami to napewno nie jest normalne tym bardziej ze towarzysza temu inne objawy.
A co do sexu to byl 2 razy przez cala ciaze bo taki bol mi to sprawia i moj J potem chodzi i sie drapie i narzeka ze go szczypie piecze itd a pani doktor na to ze w ciazy sie sexu nie powinno uprawiac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kretynka -bez komentarza pozostawiam nadal moich lekarzy chyba mieszkam w centrum czubków:crazy::crazy:
nadal nie zmieniam zdania na ich temat lacznie z moim lekarzem rodzinnym....

To straszne co piszesz,jak mozna tak lekcewazyc tego typu objawy i to na dodatek w ciazy:szok::szok::szok: mam nadzieje,ze po rozwiazaniu ci sie poprawi
 
reklama
Do góry