reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

My tez zaliczylismy spacerek i rowerki ale w cieplym slonku...maly sie tak zaspal ze jeszcze spi a ...reszta juz w kapieli tez.. Kolacja juz byla wiec nalezy mi sie kieliszek czerwonego wina:-D i swiece obowiazkowo...

ale cisza w domu - jak makiem zasial..
 
reklama
Witam,
dziewczyny ja mowie :-D:-):rofl2:, głos jest cenny:tak::tak::tak: Pomógł mi syrop z ananasa:tak: Polecam na chrypkę:tak::-D
Aniu zdałam centralny egzamin z języka. Moja poprzednia szkoła została zamknięta, ponad pol roku nie chodziłam do szkoły i w lutym zaczęłam inna. 10 października miałam egzamin. W poprzedniej mojej szkole wystarczyło mieć 50% dobrych odpowiedzi na egzaminie, a w tej min 80%:tak: Teraz chce się zapisać na NT2:tak::tak:
Milej niedzieli:tak:
 
hejka
spakowana wyjazd na lotnisko o 16 Jakies nerwy mnie naszły ehhhh

Muszę się zabrać za naukę Alicja idzie do przedszkola od listopada więc będę miała czas dla siebie
Jak sprawdzic gdzie mam najblizej szkołę?
 
oj winka tez bym sie napila... ale z tym to jeszcze troche poczekam :tak::blink:

Jak ja dawno winka nie piłam:tak: Oj troche czasu upłynęło, a tak lubię. Teraz jak karmię też mi odradzają, choć mogłabym potem mleczko odciągnać....więc pewnie tak zrobię, ale nie chcę tak od razu na początku karmienia. Mi się najbardziej marzy mołdawskie chardonnay, uwielbiam je! A innym razem czerwone półwytrawne martini:-)

Dokładnie to winko wspominam:

39484810.jpg
 
Dzien doberek!!!
Aneta a jaki egzamin zdawalas,,,,,???Bo ja mam NT2 a innego nie robilam,dlatego sie pytam!!!
Aola udanego odpoczynku!
A co do wina to ja tez juz dawno nie pilam i chyba sie tez na dniach na pije,boje sie ze po tak dlugim czasie bez jakiegokowiek alkoholu po jedna lampka sie upije!!
milego dnia!!:happy:
 
witam
wieczorowo
mnie dzis caly dzien nie bylo, najpierw Msza Sw., pozniej plac zabaw, spotkalysmy kolezanke, ktora zaprosila nas na lunch i tak sie przeciagnelo, ze do obiadu zostalysmy :-D
wiec teraz w trybie przyspieszonym procedura wieczorowo-przedspaniowa. Dzis wraca moj R., ciesze sie, zycze wszystkim pieknego niedzielnego wieczoru!:happy2:
 
reklama
Do góry