reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Tak co do zarobkow to potwierdzam ,maja wymogi no i np.nie moglismy wynajac mieszkania z 1 sypialnia i salonem bo mamy dziecko i mosialy byc 2 sypialnie a na takie mieszkanie nie bylo nas stac ale udalo sie wynajac bungalow cos jakby domek letniskowy :-)
 
reklama
My szukamy mieszkania najdalej do 30km od męża pracy bo dalej nie ma sensu. Myślałam, że wszystko pójdzie gładko, a tu niespodzianki po drodze. Chyba, że rodzinom trudniej znaleźć dom i nie chcą wynająć. Dwóch znajomych miało domy do wynajęcia ale niestety bez mozliwości meldunku więc to odpada. Codziennie już sprawdzam stronę z ogłoszeniami bo może coś nowego się pojawi ale na razie bez rewelacji.
 
Olinkaa wiem co czujesz bo My mamy podobnie. Wynajęliśmy wkońcu ale bardzo drogo.. ale tylko on Nas przyjął od kopa... a teraz szukamy czegoś nowego i jest masakra ;/ niech Twój mąż się zacznie starać o mieszkanie socjalne. Gdzie Twój Mąż wogóle pracuje? jakie miasto?
 
od 3 dni dyskusja co dalej na forum ?????? az niechce mi sie tego czytac bo kazdy ma cos do dodania , skoro sa osoby za to odpowiedzialne niech sie tym zajma i koniec !!!!!!!!!!!!!!!! po jaka holere dyskusje kto co i jak ??? jak bedzie tak bedzie !
siedze na tym forum od dosc dawna ale to juz nie to co kiedys....fajnie szlo pogadac a teraz ???... nie dziwie sie ze dziewczyny sprzed kilku lub kilkunastu msc sie nie odzywaja ja tez sie wypisuje powoli chyba..
moze zalozymy osobne forum starszych mam po 30 lub po 40 hiii ? bo niektore wypowiedzi mnie draznia dziewczyn lub przyszlych mam , chyba jeszcze nie wiedza co to znaczy zycie z dziecmi,praca,dom itd.....
a to wlasnie moje odczucia , skoro wszyscy sie wypowiadja wiec ja tez napisalam co mysle !!!!!!!!!!!

milego dnia
 
reklama
Wyluzujcie już wszystkie? :) Niech każdy będzie dobrze nastawiony do każdego. Przecież tak dobrze było? Mnóstwo pytań, odpowiedzi, pomocy :) Ja odkąd tu jestem wciągnęłam się na maxa i nie widziałam żadnych problemów :) a tu nagle nie wiem skąd jakaś akcja rewelacja... Każda z Nas ma jakieś Ą i Ę. ​Zawsze którejś coś nie będzie pasowało........ choć jestem w szoku, że na FORUM MOŻE COŚ NIE PASOWAĆ? Jaja normalnie :)

Mamusiu Mikołaja myślę, że rocznikowo tu nic nie pomoże bo są na Świecie Mamuśki po 30,, które mają bardziej nawalone jak te np co mają po 20 parę lat. Więc tu sobie odpuśćmy............


Ja już po szczepieniu :) Galaretka się robi i pasuje pomyśleć coś o obiaaaaaaaaaadku........
 
Do góry