reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile nas tu jest - lista

reklama
jestem, jestem :)
nie przeczę że czytałam Was bez zalogowania się na forum :laugh:
niestety jestem mało aktywna gdyż moje maleństwo krótko sypia w dzień i zanim usiąde do kompa to już się budzi ;)
 
Czesc Dziewczyny,
witam ponownie, tym razem juz bez brzuszka. Moje Malenstwo urodzilo sie dokladnie w terminie czyli 6 sieprnia :-)
pozdaiwam wszytkie Mamusie
 
Mam pytanie: czy niespelna trzymiesieczny dzidzius moze juz byc ukladany w pozycji siedzacej, oczywiscie pod moim bacznym okiem. Bo slyszalam, ze tak nie wolno, ze to zawczesnie, bo kregoslup nie jest na to jeszcze przygotowany. I jak to jest z tymi pisatkami, bo w tym wieku dziecko powinno miec juz otwarte raczki, a moj usilnie czasami jeszcze zamyka w piastki. Czy mam mu otwierac raczki?

pozdrawiam
 
magdasz moja już chce siadać , ale ponoć za wsześnie, moja piąstki też zaciskai pakuje do buzi ;D choć trzyma też otwarte rączki,
rozmawiamy na wątku sierpniowe mamy
 
Witam wszystkie sierpniowe mamusie!!!
Mam na imię Agnieszka,mieszkam w Szczecinie,a mój kochany synek Wiktor przyszedl na świat 22 sier.
Wasze forum towarzyszy mi już od jakiegoś czasu,tak,tak,i ja się ukrywałam...
Zawsze zaczynam dzionek od ...płatków śniadaniowych,które konsumuje przy lekturze właśnie Waszego forum.
Nie ukrywam,że skorzystałam już z wielu Waszych porad,nie mówiąc o poprawianiu humoru,kiedy mam gorszy dzień.
Jestem bardzo,baaaaardzo,początkująca na forum (i w ogóle jeśli chodzi o komputerowe sprawy-normalnie czarna magia),dlatego
na razie nie wkleję ani suwaczka,ani tym bardziej zdjęcia mojego Wiktorka,ale postaram się naumieć.
Pozdrawiam :)
 
reklama
::) ::) ::) ::) ::)

Jak już wszystkie tajniaczki się ujawniły to i na mnie kolej;)
Mam na imię Milena jestem z Wyszkowa (tj.50km od Warszawy) i to właśnie w stolicy w Szpitalu Św.Zofii na Żelaznej 24 sierpnia (8 dni po terminie) urodziłam mojego kochanego Olusia;)
 
Do góry