reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile waży i ile mierzy nasz szkrab

reklama
Wiolu to co teraz napisze to tylko dlatego ze mam watpliwosci i mam nadzieje ze niebedziesz miec mi tego za zle!
Tak sobie ogladalam wasze fotki i przygladalam sie Oskarkowi! Widac ze jest wysokim chlopcem ale pisalas ze ma 98cm! Tu mi sie cos poprostu nie zgadza! Tak sobie przemyslalam i moj blat w kuchni ma 90cm i wierzyc mi sie nie chce ze Oskarek bylby w stanie zagladac mi do garnka! Poza tym zmierzylam swoja noge do kosci biodrowej i ma dlugos dokladnie metra! Widzac ja Oskarek wedruje kolo Ciebie to tez nie widac by byl wyzszy niz twopje biodro aj estes z tego co wiem nizsza ode mnie! Wybacz mi te zarzuty ale tak mi to w glowie siedzi ze sprawdzilam ramce centylowej i wychodzi ze tego co piszesz ze Oskarek nie miesci sie tam i w ogole jest w przedziale starszych dzieci! Mojego malego zmierzyla lekarka ze ma niby 86cm ale mi tez sie nie chce w to wierzyc bo prze naszej miarce nas tojaco ma okolo 82-83cm! Ciuszki tez ma na wyrost bo niektore nawet na rozmier 92 ale to tylko body i numeracja ubranek nie ma sie co sugerowac!
Jezeli nawet Oskarek jest taki wysoki jak piszesz, to czy lekarz nic nie powiedzial na ten temat??? Moim zdaniem taki duzy wrzost u rocznego dziecka powinien byc zagadka dla lekrzy i powinni to sprawdzic czy z hormonami malucha jest wszysko w porzadku!
Tutaj podaje jeszcze saiteke centylowa zebyscie zobaczyly o co mi chodzi!
Jezeli Cie urazilam tym postem to bardzo przepraszam ale ja zwasze poprostu bylam taka dociekliwa!!!!

Potomek.pl - Siatki centylowe.Ocena rozwoju fizycznego ch
 
My wczoraj bylismy na szcepionce i przy okazji się zwazylismy..no i Wiki waży 13,300kg i ma 81cm wzrsotu..Lekarka powiedziała,że jest perfekcyjna ,idealna cera zero krostek itd..no ale ja uważam,że ona i tak jest za gruba bo cycki to niedługo bedzie miała wieksze niz mamusia hehe:rofl2::rofl2:
 
a propos postu Agatki to też mi się wydawao,że Oskarek jest bardzo wysoki ,może Wiolu żle go zmierzyli.:baffled:.My mielismy ostatnio przypadek,że miesiąć po ostatnim mierzeniu Wikunia miala mniej wzrostu aniżeli właśnie miesiąc wczesniej..lekarka sama się dziwiła co jest grane..:rofl2::rofl2:
 
Ech z tym mierzeniem to roznie jest... ale ostatnio mierzylismy sie przy miarce sciennej w przychodni.
Kaja ma 76 cm i 9800 g, chyba wzrostem i wagą podobna do Zuzinka Koci.
 
Ale zrobiło się zamieszanie:-):-D:-DDziewczyny ja pisałam że mniej więcej ma tyle ,ponieważ trudno mi godokładnie zmierzyć.U branka ma teraz na 104 a te na 92-98 są w sam raz choć większość z 92 są za małe.Ale zobaczcie jak wasze dzieci ,po ile miały jak się urodziły ,mój miał 62 cm .Dokładnie ile mierzy to zobaczymy jak bedzie sam stał ,więc jak na razie nie będe kombinować.Waży 14 kilo ,czyli podskoczył do góry .Tak więc przepraszam za zamieszanie
 
reklama
No to mniej więcej Wiolu Oskar może mieć coś ponad 90 cm...i 14 kilo,no,no:szok: Poprostu wielki chłop będzie;-):tak: moj mąż mając rok ważył 16 kg i miał 95 cm wzrostu:tak:;-) i popatrz jaki duuuuży facet z niego:-D oczywiście życzę Oskarkowi żeby szedł wzdłuż a nie wszerz:tak::-D
 
Do góry