reklama

Imieninki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2005' rozpoczęty przez Dorin, 6 Marzec 2006.

1. Dorin

Dorin mama maj 05/sierpień 07 Wrześniowe mamy'07

Może spiszemy kiedy nasze brzdące obchodzą imieninki? Co wy na to? Mozna by tez nasze daty imienin spisać  ;D

2. Isska

Isska Majowa mamusia 2005 :)

Nie jest to zły pomysł. my wpiszemy j=się jako pierwsze
    Isska- Wiktoria, Maria ur. 17.05.2005 imieninki 20 maj

3. reklama
  4. elwis_m

elwis_m IV/V 2005, II 2009

Jakuba jest (nawet w dniu urodzenia!!!) 30 kwietnia, 1 maja, 6 maja, 1 czerwca, 5 lipca, 13 lipca, 25 lipca, 6 sierpnia, 21 października, 28 listopada. I teraz, co ja mam wybrać???
    Pierwsze po urodzinach, czy może ważne tylko aby były po urodzinach?

5. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

POWINNO SIE PIERWSZE PO URODZINACH
    Elwis powinno sie pierwsze po urodzinach ale nie wszyscy tego przestrzegają. U Ciebie to by wypadało że Kubus ma imieniny razem z urodzinami, ale chyba lepiej wybrać inną datę, bo to przykro mieć tylko jedno święto w roku ;).
    Ja nie mam problemu Krystiana jest tylko raz w roku : 04.12 ;D.

6. J@god@

A ja mam imieniny w dzień kobiet he he

7. elwis_m

elwis_m IV/V 2005, II 2009

ja nie mam po urodzinach tylko przed. a to dlatego, że jak szukałam, to Elwiry było tylko 1 raz w roku. Teraz jest dwa razy, też przed moimi urodzinami.

i dla Kuby mam wybrać 1 maja??? ojej, to też za blisko!!!!

8. Dorin

Dorin mama maj 05/sierpień 07 Wrześniowe mamy'07

My właśnie tez mamy problem z imieninkami, bo Nicole nie ma w kalendarzu, ale jest to żeńska odmiana Mikołaja i w tym przypadku dat jest dosyć dużo i też w dniu jej urodzin ;D, a następna data to 19 maj więc chyba przy tej dacie pozostaniemy.

Dorin - Nicole ur. 09.05.2005, imieninki 19.05

9. iwonaKD

iwonaKD majowa mama 2005

No to nasz Jakub też powinien mieć imieniny zaraz po urodzinach wiec Jakub ur.04.05.2005 imieniny- 6 maja dwa dni po urodzinach, bo następne w dzień dziecka to też świąteczna data :) wybieramy 6 maja.

10. reklama
  11. Gabi

Gabi maj'05 kwiecień '09

Hej,ja myślę,że nasze dzieci jak będą dorosłe to same sobie wybiorą datę imienin.Albo wybiorą za nich znajomi którzy będą im uparcie skladać kiedy indziej(tak jak mnie).Ja mam kilka dni po urodzinach,24.03. i zawsze dostaję jeden prezent i jedne życzenia :mad: Także wg mnie lepiej mieć kilka miesięcy odstępu.
    a Mikołaja jest właśnie kilka razy w roku,ale myślę że będzie obchodził te najbardziej znane czyli 6 grudnia :laugh: Zresztą w zeszłym roku,baardzo dużo osób,nawet takich z którymi rzadko rozmawiam dzwoniło złożyć M życzenia imieninowe w Mikolajki.Dziesięć razy więcej niż w moje imieniny :mad: ;) ::)
    A swoją droga będziecie pamiętać jeszcze o imieninach oprócz mini-urodzinek na bb ??? Bo dużo się tego uzbiera. ::)Pa.

12. J@god@

Gabi ale po roku to chyba damy sobie spokój z mini urodzinkami ???
    A moze będziemy obchodzić mini urodzinki do 18 ???To byłaby 216 miesięcznica ;D.
    A ja w tym miesiącu 340 mini urodzinki będę miała ;).

Poleć forum