reklama

Imiię dla dziecka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2011' rozpoczęty przez mama2011, 11 Grudzień 2010.

1. mama2011

mama2011 Fanka BB :)

razem z córką wybrałyśmy imię dla dziewczynki Lena a tatuś zaakceptował, ale nie mamy pomysłu dla chłopca, a pierwsza córka ma na imię Paula ( nie Paulina:no:)

2. Oli.B

Oli.B Fanka BB :)

Ja zawsze chciałam Filipa i K się nie zgodził jak się Piotrek urodził :(. Ale teraz powiedział, że no dobra ja będzie chłopak niech będzie Filip :)
    Dziewczynka Tosia, ale to już dawno ustalone :)

3. reklama
  4. agulalula

agulalula Fanka BB :)

Agatka i Tomasz :) ale to jeszcze nie jest ustalone :)

5. sagaa31

sagaa31 Fanka BB :)

A my jeszcze nie wiemy propozycji mnostwo ale pewno wyjdzie w praniu później;-)

6. kahaka

kahaka Fanka BB :)

agulalula, macie dokładnie takie same imiona jak my :-D dla chłopca rozważamy jeszcze Szymon, ale bardziej pasuje mi ten Tomus. A Agatka to już daaaawno ustalona.

7. moniek83

moniek83 Fanka BB :)

A ja nie mam pojęcia jeszcze. Podobaja mi się Ania lub Gabrysia a chłopiec to Pawełek albo Przemuś :-).

8. kamilaedi

kamilaedi Fanka BB :)

u nas dziewczynka bedzie Nellna100% a z chlopcem troche gorzej moze Krystian

9. sagaa31

sagaa31 Fanka BB :)

Moniek mój mąż to Paweł i też bierzemy pod uwage Przemka:-) i 1000 innych :p:) starsznie podoba mi się Aleksander, Miłosz, Maksymilian, Przemek, a do dziewczynki, Lena , Magdalena, Lilianna i nie wiem do dziewczynek trudniej;/a mojemu mężowi prawie żadne sie nie podoba <lol>;-)

10. reklama
  11. kamilaedi

kamilaedi Fanka BB :)

a jak z waszymi przeciuciami? ja mam nieodparte wrazenie ze to chlopak bedze :p

12. devi

devi Fanka BB :)

Mikołaj- na cześć św. Mikołaja który podarował nam diwe kreseczki :) ewentualnie Kacper
    Oliwka- choć teraz popularne my mielismy to imie wybrane od przynajmniej 6 lat wiec tylko ze wzgledu na mode nie bedziemy rezygnowac z tego co zawsze nam sie podobało

Poleć forum