reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

reklama
No w sumie Miska to też jest kwestia tego czy ktoś się tym przejmuje czy nie.Ja znam Kajetana i jest bardzo fajnym mężczyzną.Sarę też znam i jest inteligentną,ładną dziewczyną.Wydaję mi się,że jeśli komuś bardzo się podoba jakieś imię to niech nie przejmuje się tym,iż ktoś ma psa o takim imieniu.Poza tym akurat Kajtki jako psy chyba poszły już do lamusa...bardzo popularne może były za naszych czasów...Teraz co raz więcej dzieci ma tak na imię.Ale jak wspomniałam niech ktoś tak da na imię jeśli się nie przejmuje opinią innych ludzi.








 
Dziewczyny mój starszak ma na imię Kuba bo od dawien dawna podobało mi się szaleńczo to imię !!! od jak dawna???? jak miałam 4,5 lat do dostałam psa -żył 18 lat i miał na imię KUBA , potem miała drugiego psa ( jak Kubę uśpiliśmy, bo miał raka) i też chciałam mu dać na imię Kuba ale ojciec się nie zgodził. :-D ale miłość do imienia nie minęła :tak:

No i u mnie, jak Jagodzie jeszcze siusiak wyrośnie, to też będzie Julek :tak:
 
Ja mam synka Maksa ;D

Mój chciał dla dziewczynki, uwaga!!!!! AURORA!! Powiedziałam mu, że chyba go pogięło i za dużo bajek się naczytał :-D
 
reklama
Bejbiszon, ja miałam chomika Kubę, z miłości do imienia mój synek również ma tak na imię :)
A córeczka będzie Hania, dziś poczułam, że inne imię być nie może. Ja Haniuta okaże się być chłopcem to nie wiem, wtedy się będę zastanawiać.
 
Do góry