reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

reklama
Koleżanka moja ostatnio polubiła czyjeś zdjęcie na fejsie, jakiegoś dzidziusia imieniem Bibianna :)

Mój typ na dziś to Iga, mojego małża Hania
Jak jajca urosna to napewno Jan Wiktor
 
Mi się też imię Asia podoba, ale mam mieć chłopaka, córka wybrała Antoś i będzie Antoś. Pewnie bo ma kolegę Antosia.

A Ja mam skpjarzenie Kuba z psem sąsiadki, bardzo fajny piesek był i Maks też z psem, Majka to pies mojej cioci, więc zawsze się będzie miało jakieś skojarzenia. Mój M chciałby Majka jakby była dziewczynka, mi się też podoba Majka, mimo, że moja ciocia miała psa o tym imieniu.
 
a ja ciagle mówie do brzusia Zosia...ale nie wiem na 100 Jeszcze...albo marysia..a do chłopca to jest dylemat...moze kordian, marcel albo brunon...niewiem...:-)
 
To wyobraź sobie taką sytuację, jak ojciec lekko na bani poszedł zarejestrować syna i dał mu na imię tak jak ma jego starszy brat. Tera są dwa Staszki i to pracujące w jednym zakładzie pracy. To jest dopiero hardcore:-p
łooooooo matko!!!!!!!szkoda, że tego nie odkręcili jak był czas:szok::tak:
 
To wyobraź sobie taką sytuację, jak ojciec lekko na bani poszedł zarejestrować syna i dał mu na imię tak jak ma jego starszy brat. Tera są dwa Staszki i to pracujące w jednym zakładzie pracy. To jest dopiero hardcore:-p
ale żal:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
no szkoda ze tego nie odkręcili
 
reklama
Do góry