reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszkow:):)

dublinianka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Listopad 2008
Postów
16
Miasto
Dublin
Jestem ciekawa dziewczyny czy wybralyscie juz imiona dla swoich pociech....Ja mam z tym straszny problem...za duzo mi sie podoba i nie wiem czy to chlopczyk czy dziwczynka.A Wy jakie macie pomysly????
 
reklama
Ja jeszcze o tym nie myślałam. W poprzedniej ciąży dość dużo myśleliśmy o imionach dla dzidzi..... :-(tym razem poczekam do samego końca ciąży z takimi decyzjami. Chyba nie chce zapeszać:sorry:
Choć wiem, że mój M. imię dla dziewczynki ma jakieś wymarzone:-)
 
Fajny temat :-) tym bardziej że zanosi się na to że my będziemy mieli z tym problem... Generalnie oboje z mężem lubimy oryginalne imiona ale bez przesady na dam córce na imię Scholastyka a synowi Apoloniusz (do Tajnera nic nie mam) :-D
Moja koleżanka z mężem wymyślili dobry układ - umówili się że jak będzie chłopiec to on wymyśli imię a jak dziewczynka to ona i nie będą mieli żadnych ale co do tych wyborów. No i koleżanka ma synka Rysia... Co prawda wszystkie Ryśki to fajne chłopaki i jej synek też ale ona sama nie była tym imieniem zachwycona, więc jak mój T zaproponował mi taki układ to grzecznie podziękowałam ;-)
 
A ja dla dziewczynki mam kilka fajnych imion,natomiast dla chlopca nie mam zadnego.
Teraz mowimy na brzuszek Antonina,bo planowalismy Antonine,robilismy Antonine i teraz tez jest Antonina,ale jeszcze nie wiem czy tak zostanie jesli to bedzie dziewczyna
 
U nas jak bedzie dziewczynka to będzie Maja, gorzej z chłopcem...Podoba mi się tylko imię Michał, najwyżej syn będzie miał po Tacie...
 
A ja wcześniej się nad tym nie zastanawiałam ale teraz wymyśliłam dla dziewczynki Małgosia (nie wiem skąd mi się to wzięło ale już zanim zaszłam w ciążę miała być Małgosia;-)) i Hania też mi się podoba a dla chłopca to naprawdę nie mam pomysłu. Po prostu mam wrażenie że będzie dziewucha:-D
 
Ja na razie mam parę typów dla chłopaka podoba mi sie Jacopo, po polsku jakub, i Gabriele , dla dziewczynki India - to typ mojego męża, a mnie podoba sie Liliana, mogłabym ją nazywać Lilly, ale mój M mówi, że mu sie kojarzy z psim imieniem. Dziewczyny zagraniczne jakie dajecie imiona? Po polsku czy raczej takie międzynarodowe?
 
reklama
U nas chłopak będzie na bank Jaś, po drugim dziadku, Michałek ma imię po moim Tacie. A dziewczynka chyba Ola ale korci mnie też na Joannę ale mężowi się nie podoba:-) no nic jeszcze kupa czasu:-)
 
Do góry