reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

reklama
Mi się strasznie imię Indra podoba. Mojemu też się spodobało, ale to skandynawskie imię, a ja nie chcę robić dziecku problemów na przyszłość.
Więc na razie stanęlismy na tym, że będzie Inga lub Nataniel. Jeszcze pewnie zmienimy zdanie z tysiąc razy :-D

Śliczne imiona, a zwłaszcza Nataniel :)

U nas to Tomasz a dla dziewczynki nie mamy..;-):-)

Ten Tomuś to już był jak jeszcze go nie było :)
 
Jeśli będzie chłopiec, to prawdopodobnie będzie Gabriel. Z dziewczynką trochę większy problem ale chyba Inga, albo Gabrysia -tyle fajnych imion, że ciężko się zdecydować.

Przyszły tatuś grozi Potomkowi (obecnie zwanemu również Fasolem), że zostanie Zygfrydem lub Genowefą, jak się nie uspokoi i nie da mi żyć... :-p (mdłości...)
 
Jak dziewczynka będzie to Wiktoria lub Martynka a jak chłopak to albo Adrian albo Przemek... :-)
malutka6661, mój mężuś ma tak samo. :tak: Ale mówi do gwiazdy że jak nie pokaże siusiaka to nazwie go/ją Zdzisława, hehehe. :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
witajcie,
u nas
jak urodzi się dziewczynka, będzie Zosią
jak chłopak: Stasiem
chciałabym aby ciąża szybko minęła i byśmy mogli już się sobą cieszyć =)
 
reklama
Do góry