reklama

Imiona dla naszych Fasolek

  • Starter tematu Starter tematu Lila001
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
Dla dziewczynki: Kamilka lub Alicja
Dla chłopca: Kamil, Dominik lub Konrad
Niestety moja lista nie pokrywa się z listą męża ;-) Poczekamy z wyborem aż będziemy znali już płeć dziecka (a USG dopiero w połowie czerwca, buuu...)
 
Kamil też ładne ale chyba bardziej podoba mi się Kamila :)
Myszka a jak się dogadujesz z synem od swojego W? Przepraszam za moją wrodzoną ciekawosć :) :*
 
Paulinka generalnie jest ok choć wiesz on jest niewiele młodszy ode mnie ;-) ale to super chłopak. Zawsze powtarzam W. że takiego syna mieć to skarb największy na świecie.
 
Myszka to cieszy :) Ja uważam ze w takich sytuacjach kobieta nie musi jakoś strasznie zabiegać o względy dziecka partnera z poprzedniego związku... Ważne żeby był dobry kontakt i w razie czego mozecie na siebie liczyć :) Niedługo przyjdzie na świat już wasze prywatne dziecko więc na pewno wychowacie je wspaniale :)
 
Zawsze bardzo mi się podobało imię Krzysztof. Pasuje zarówno do dorosłego jak i do dziecka. I tak chciałam dać na imię naszemu maleństwu, no ale jakiś czas temu w najbliższej rodzinie pojawił się Krzysiu więc drugi w kolejności jest Kamil (o ile to chłopak będzie:-))
 
Śmiać mi sie chce bo wczoraj jak byliśmy z W. na obiedzie to zaplanowaliśmy imiona dla 3 dzieci :-) :-) :-)

I tak dla dziewczynek: Kamilka, Julka, Emilia

Chłopcy: Szymon, Dawid, Emil :-D

A najlepsze jest to że planujemy tylko 2 dzieci :-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry