reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

wtrace sie rowniez tutaj, my z narzeczonym jakos specjalnie sie jeszcze nie zastanawialismy, ja jednak dla chlopca chcialabym Benjamima albo Beniamina, z zaleznosci od urzedasa bo to oni wg wlasnego uznania stwierdza jaka wersja tego imienia jest ok, a dla dziewczynki jeszcze nie myslalam chociaz podoba mi sie Abigail
 
reklama
Ja mam synka o imieniu Franciszek, obojgu nam sie podobało to imię. Chociaż mój M bardzo wydziwiał w poprzedniej ciąży. Pewnie teraz też tak będzie.
M, teraz dla dziewczynki bardzo podoba się Hania ale dla chłopca nie mam pojęcia :-)
 
malazosia hehe fajnie sie sklada ja mam na imie Paulina a narzeczony Pawel ;)

Fajnie :) Mój synek 7 letni Piotruś, mój partner Paweł i jest od dawna przesądzone w luźnych rozmowach, że jak synek to Paweł Junior. Córeczka miała wogóle nie wchodzic w rachubę (ze względu na totalne zmiękczenie mojego P :) ale imię od dawien dawna to było Zuzanna. Czasem Paulina. I tak od jakiegoś czasu jednak bardziej się na ta Paulinkę nastawiam w sensie imienia, bo i P to imię akceptuje i ja. Synek mój to jak kiedys była mowa o bracie albo siostrze to imiona kolegów nadawał, więc niestety nie może zadecydować, choć decyzja miała byc wspólna ale cóż. Jakoś to przeboleje :)
 
U nas dla chłopczyka Daniel lub Damian (zostało z poprzedniej ciąży) a dla dziewczynki mamy wiele typów: Nina, Lena, Ania, Nadia:) Z pierwszą córką było prościej. Od zawsze wiedziałam jak się będzie nazywać.
 
co myslicie o Beniaminie, uwielbiam to imie bardzo bym chciala zeby narzeczonemu rowniez sie spodobalo a dla dziewczynki to mam pare w glowie ale zadne az tak mi sie nie podoba pewno pozniej cos przyjdzie na mysl
 
reklama
Erzsebeth
Benjamin dala moja kuzynka synkowi. Z imionami to rozne gusta sa to wiesz;-) mi sie osobiscie kewiny benjaminy i inne podobne nie podobaja za bardzo ale to juz kwestia gustu. Poprostu :-)
 
Do góry