reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

reklama
Dla chłopca mam już wybrane od pierwszej córki, tzn. miała, bo przy drugiej mi się zmieniło i nadal mi się podoba. A dla dziewczynki jest tyle imion, które mi się podoba, że na razie nie wiem:-)

Mnie się podobają imiona "normalne" w sensie nie przekombinowane, ale tez nie najprostsze, takie średnie;-) Wiktoria miała być Oliwią, ale nam sie odmieniło, myślałam, że imię Wiktoria już się tak często nie nadaje, a tu proszę niespodzianka, w klasie jest ich dwie. Gabriela miała być Lena lub Matyldą, ale Len okazało się mnóstwo wśród znajomych a Matyldy w międzyczasie 2 w rodzinie się urodziły, no to została Gabriela - imię, która od zawsze mi się podobało.

Myszkajoasia Alicja zdrobniale może być Alusią i wtedy jest ciepłe i słodkie;-)
 
Ja ostatnio dla chlopca na 100% mikolaj bo pierwszy syn byl antos mikolaj. Jasko na drugie ma Antos a kolejny bedzie poprostu mikolaj :-) a dla dziewczynki matylda lena milena blanka ale mojemu m sie tylko marysia podoba. Ale ja chyba juz nie chce takiego starszego imienia. Wole najbardziej matylde :-) jakos mi wpadla w ucho matyldzia :p albo milenka ;-)
 
u nas już zmiany;d co do dziewczynki prawdopodobnie Emilia (tatuś Emilian) a co do chłopca pomysłu brak więc na chwilę obecną zostaje Oliwier.
 
reklama
Do góry