reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

reklama
My dla dziewczynki mamy wybrane od dawna:p Hania lub Pola. no ale lekarz zadał nam ćwieka, bo ma być chłopiec :p a już przy pierwszym mieliśmy mega problem. Teraz pewnie będzie Franek albo Filip, choć męskich imion tak mało jest ładnych
 
Malgos
Emiloa ci sie podoba? Ja mam tak na imie i nie lubie swojego :-):p zawsze mowilam zeby na mnie milka wolali :-)

hehe;d ja też swojego nie lubię:) imię Emilka jest fajne, w sumie ciężko się zdecydować bo wszędzie na około teraz Lena, Julka a to były moje typy w pierwszej ciąży..podoba mi się jeszcze Liliana.
 
Moja siostra rodzi w styczniu i będą u niej właśnie Emilka i Maja

Mnie od dawien dawna podoba się Amanda i najchętniej tak nazwałabym córcię, jednak jak rozmawiam z ludzmi to dziwnie na mnie patrzą... Drugim mioi wyborem jest Jowita.
M coś tak o Justynce przebąkuje, ale mnie sie nie podoba więc odpada.

Z męskich imion póki co podoba mi się Marcel.

Jakoś tak więcej damskich imion mi sie podoba niz męskich
 
Mi tez wlasnie sie wiecej damskich imion podoba i dlatego nie moge sie zdecydowac nno bo jeszcze chlop musi zaakceptowac no... ale w ogole jak wymawiam te imiona to jakos tak nie czuje ze to to ;-)
 
Hej. To i ja wtrące swoje trzy grosze ;)
nasz syn to Kacper. Straszny problem był z imieniem dla niego. Najpierw myśleliśmy o Aleksie albo Aleksandrze. Jak sie urodzil to kumple męża gratulowali nam znowu Filipka :p nie wiem skąd im sie to wzielo ale spodobalo nam sie to imie i stwierdzilismy ze damy tak może drugiemu synowi. Narazie wychodzi ze córa bedzie i tak tez czuje. Z imieniem dla dziewczynki też bedzie problem bo to co mi sie podoba nie podoba sie mojemu mężowi :p on ma imie zaczynające sie na K i synu też K ja mam na M i chcialabym żeby córa też miała na M. Myślałam o Martynce, ale takie ciężkie imie mi sie wydaje, o Milenie i koniec. Ewentualnie jeszcze Madzia bo mało jest małych Magd. A tak wychodzac poza te na M to Iga od zawsze chcialam mieć Agatkę ale staruszkowi nie po nosie i jeszcze Julia, ale Julek i Majek teraz pełno :-/
bedzie ciężko.
 
Kurcze, jeszcze do niedawna rzadko kiedy można było spotkać Milenę. A ostatnio to tych Milek coraz więcej :) no w każdym razie ja się nie pogniewam, jak tak dacie swoim córom na imię - na pewno będą super laseczkami :))
 
reklama
Dziewczyny czy wy rowniez sądzicie za dając dziecku na imie Kewin to bedzie krzywdzące dla dziecka?
My jeszcze z mężem mamy podwójne nazwisko ktore nasze dzieci tez beda nosiły. I obwiam
Sie jak to tego bedzie brzmiało to imie. Zawsze marzylo mi sie ze jak bedziemy mieli syna bedzie miał na imie kewin. Chodz podświadomie liczę Że mieszka u mnie córcia i damy jej na imie Maja i bedzie po kłopocie bo oboje jestesmy zgodni ci do córki :)
 
Do góry