reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

reklama
Ojej :-)

Mi sie Mieszko tak w miare podoba i to tez mega staropolskie :p ale nie dam tak na imue. Bedzie mikolaj albo marysia ew. Hania. Postanowione bo m sie zgodzil :-)
 
hehe beniamin to akurat najbardziej polskie z tych nie polskich i bardzo mi sie podoba, kewiny briany i inne alany to tez nie moje bajki ale tak jak mowicie to akurat kwestia gustu nie lubie tez takich jak franciszek antoni itp ale nie mam nic przecwko takim normalnym jak kubus wojtek czy adrian ktore zreszta jest naszym drugim wyborem ;)
 
Ja wolę bardziej tradycyjne: Paulina, Zuzanna, Gabriela, Hania, Małgosia nawet. Paweł, Piotruś, Marcin, Tomasz, Sebastian nawet też (tak pierwotnie miał mieć na imię nasz drugi syn - w sensie mój i eksa jak jeszcze byliśmy małżeństwem, mieszkaliśmy w UK i gadaliśmy o ewentualnym drugim dziecku ale żadne z nas nie paliło się do tego - ot luźna gadka :)
 
hehe beniamin to akurat najbardziej polskie z tych nie polskich i bardzo mi sie podoba, kewiny briany i inne alany to tez nie moje bajki ale tak jak mowicie to akurat kwestia gustu nie lubie tez takich jak franciszek antoni itp ale nie mam nic przecwko takim normalnym jak kubus wojtek czy adrian ktore zreszta jest naszym drugim wyborem ;)
Mam przyjaciółke,której syn nazywa się Alan. Imię to sprawa indywidualna, każdy ma jakieś swoje ulubione.
Mój synek to Franciszek i bardzo mi się to imię podoba. Zresztą mój mąż nie chciał nawet o innym słyszeć. Jeśli teraz będzie chłopczyk to właśnie zastanawiam się nad Antonim. Każdy ma inny gust. Bez obrazy Erzsebeth ale mi imię Benjamin kojarzy się ewidentnie z bajką o słoniu.
 
reklama
Do góry