reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

diablica, szczerze to współczuję takich snów proroczych, szczególnie tego o chorym dziecku. Anastazja - ładne imie ale moja teściowa ma tak na imię więc trochę z niechęcią na nie patrzę :p
tez tak macie że imię wam się podoba ale nie nazwiecie tak dziecka bo ktoś kogo nie lubicie ma tak na imię? mi się np podoba imię Łukasz... ale kuzyn mojego P ma tak na imię, a straszny z niego idiota i pijak... więc w życiu nie nazwę tak dziecka, bo nie dość że imię takie samo to i jeszcze nazwisko :dry:
 
reklama
Ja obstawuam Franciszka, choć mojemu R ani córce się nie podoba, umierają się na Stanisława. Nie ma w mojej rodzinie chłopców oś kilku już pokoleń ze strony mojej mamy nie ma męskich potomków.
Chciałabym mieć syna, to wyzwanie i czuje ze nie miałabym problemu kochać "inaczej" niż Julcie, z która jestem ogromnie związana jakbyśmy miały jedna dusze, ale tez wiem ze wlasnie dla niej byloby lepiej gdyby była siostra, miałyby większy kontakt w przyszłości. Jak więc widzicie, lepiej nie analizować... Bo tak czy siak zawsze d.... z tylu :)
 
U nas Zosia albo Kacper(ewentualnie Bartek może być)
My czujemy dziwczynkę(zrobiona dzień przed owu)ale co będzie to będzie
 
milusia, nie chcę Cię straszyć, ale dzień przed owu to ja bym obstawiała chłopca :-D

my stawiamy na dziewczynkę, bo 3-4 dni przed owu zaszaleliśmy :)
 
my Nataniela robiliśmy dzień przed owu, a teraz było aż 5 dni przed owu... i sama byłam zaskoczona że zaskoczyłam hehe.
 
My obstawiamy córkę... jakieś takie przeczucie mamy :) Wg pani od usg w 20 d.c. zaczęła się "zabawa" więc może mamy rację... ;)
Mój się upiera przy Samancie. Ja nie jestem przekonana. Po głowie chodzi mi Dominika.
A jeśli okaże się, że synek to na 100% Mateusz :)
 
Ja też mam przeczucie na córkę :-) Jeśli się sprawdzi to będzie mała Monika! Jeśli chłopiec to pewnie Karol, choć to jeszcze do ugadania.
 
w dniu owu też może wyjść dziewczynka a na kilka dni przed owu chłopiec....to wszystko jest 50/50

ja bym chciała chłopca ze wzgledu na męża....ja się spełniłam przy córce chciałabym żeby i on miał to czego pragnie.

choć wczoraj mówił ze mu wszystko jedno...oj tam nam naprawde będzie wszystko jedno byleby lekarz powiedział ze zdrowe...a wiecie co ja myśle sobie ze chyba nie bede chciała poznawać płci w tej ciązy...takie czekanie na mega suprise....ale czy ja wytrzymam:-D:-D:-D
 
reklama
Ja bym nie wytrzymała...już bym chciała wiedziec....zeby moc juz mówic bardziej personalnie do brzuszka....no i wiedziec jakie ubranka kupowac:):):) zreszta ja jestem z tych ciekawskich:-D:-DAle i tak mam przeczucie ze tam siedzi mały Tymonek:)
 
Do góry