reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

reklama
AgatkaT, milusia21 ja też... serio. Najbardziej bym chciała mieć Tosię albo, ostatnio stwierdziłam, Dominikę (i lubię powszechne w mojej rodzinie imię Balbina, ale mniej niż Tosię ;) ) . Ale muszę niestety wziąć pod uwagę też zdanie tatuśka. I teraz mnie czeka delikatne "kierowanie nim" żeby coś mu nie odwaliło ;) A że mam jeszcze czas żeby go przekonać, to mam nadzieję, że mi się uda.
Ja sama np. nie lubię, nie pasują mi (bez urazy dla tych co lubią) Victorie, Vanessy, Veroniki, Olivie. Brrr... Narobiło się ich dużo strasznie.
No i trzeba wziąć pod uwagę też to jak "komponuje" się imię z nazwiskiem, żeby dziecka nie skrzywdzić (żeby nie było np. Adolfa Fitlera, Vanessy Kiełbasy, Olimpiady Zabawy czy Dżonatana Dzierżygórki ;) )
 
ja bym strasznie chciała dziewczynkę..... mój mąż tez - bo ona ma synk z pierwszego małżeństwa.... ale moje marzenia rzadko się spełniają, więc pewnie będzie chłopak - ale też będę szalała na jego punkcie :)

Chłopczyk - chyba Daniel
Dziewczynka mi się podoba Wiktoria....

ale wszstko jeszcze 100 razy nam się zmieni :D
 
diablica, ja podobnie jak lkasia nie dałabym rady całej ciąży przechodzić w nieświadomości kto zamieszkuje brzuszek :)
Agatka, mój ma na imię Nataniel ale dla mnie nie jest to wydziwione imię. piękne biblijne imię, które będzie się wyróżniać spod Tomków, Amelek itp. ale Brajanów też nie znoszę :p
 
Michalina niesamowite, boja dalam pierwszej corce Wiktoria, a poprzednia cora miala byc Danielem albo Maja.
Takze podobaja mi sie te same imiona. Teraz co do Majki jestesmy pewni a Daniel jeszcze moze byc zmieniony:-)
 
vinga ale jaka niespodzianka na koniec hehe...położne też by sie zdzziwiły jakbym sie zapytała co urodziłam..teraz nikt o to juz nie pyta wszystkie wiedzą. nie wiem mam kawałek czasu jeszzcze
 
Ale piękne imiona.
Ja jakoś nie mam przeczucia, choć po cichu marzy mi się druga dziewczynka, ale z chłopczyka też będę szczęśliwa.
Dla chłopczyka Gabriel mi się podoba, ale mąż mój jest za Filipem:-), chyba jemu pozostawię wybór bo ja wybierałam dla córci.
Dla dziewczynki moje typy to: Laura, Lena, Liliana
 
diablica, czasami większe niespodzianki się zdarzają hehe, lekarz mówi, że będzie dziewczynka a tu chłopiec się rodzi :) i co tu zrobić jak wszystkie ubranka różowe :-D
 
reklama
hahaha, powiedzcie, że to normalne w ciąży i że mam do tego prawo....
tak się zastanowiłam nad moim poprzednim postem i.... choler Oliwia mi się podoba :) Oliwka :) Słodko :)
A wcześniej reagowałam alergicznie :D
 
Do góry