reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Chodzi mi o te posiewy, ważne chyba 3 miesiące. Wyczytalam, że chyba tuż po miesiące lub przed?

Ostatni transfer miałam prawie 3 lata temu i już niektóre rzeczy wypadły z głowy 😏
Zależy też od kliniki. W mojej posiewy i wirusowe ważne 6 mcy jeżeli robione w klinice, z innych laboratoriów ważne 3 m-ce.
Nie ma znaczenia dzień cyklu. Byleby nie było żadnych nawet plamien
 
Chodzi mi o te posiewy, ważne chyba 3 miesiące. Wyczytalam, że chyba tuż po miesiące lub przed?

Ostatni transfer miałam prawie 3 lata temu i już niektóre rzeczy wypadły z głowy 😏
Martuska na Twoim miejscu poszłabym do kliniki w czerwcu i zapytała co będzie refundował program rządowy. Może wymazy też będą objęte refundacja? Transfer powinnaś mieć za darmo 😀 Ja sama czekam bo szczegółów kliniki nie mają i ogólnie wiadomo że większość rzeczy będzie bezpłatna typu badanie amh, nasienia ale czy np wymazy to ja nie wiem 😀
 
Martuska na Twoim miejscu poszłabym do kliniki w czerwcu i zapytała co będzie refundował program rządowy. Może wymazy też będą objęte refundacja? Transfer powinnaś mieć za darmo 😀 Ja sama czekam bo szczegółów kliniki nie mają i ogólnie wiadomo że większość rzeczy będzie bezpłatna typu badanie amh, nasienia ale czy np wymazy to ja nie wiem 😀
Czytając rozporządzenie MR to ja rozumiem że program będzie w pełni finansowany (diagnostyka plus procedura do 3 czy 4 cykli stymulacji aby uzyskać min 2 komórki z różnych cykli) więc ja to myślę że te wymazy też będą w projekcie 🤔
WinWin masz rację, warto kilka dni poczekać i się dowiedzieć....🙂
Oby Wam się udało dostać.🤞🏼
Mam nadzieję , że ja tego potrzebować za chwilę nie będę .... 🙏🏼
 
Czytając rozporządzenie MR to ja rozumiem że program będzie w pełni finansowany (diagnostyka plus procedura do 3 czy 4 cykli stymulacji aby uzyskać min 2 komórki z różnych cykli) więc ja to myślę że te wymazy też będą w projekcie 🤔
WinWin masz rację, warto kilka dni poczekać i się dowiedzieć....🙂
Oby Wam się udało dostać.🤞🏼
Mam nadzieję , że ja tego potrzebować za chwilę nie będę .... 🙏🏼
Izuu kiedy masz usg?
 
reklama
Do góry