reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
A miałyście może plamienie implatacyjne ? Doszukuje się teraz czegokolwiek test dzisiaj dalej negatywny a to już 9 dzień po iui liczę ze może w niedziele coś się pojawi
Od kiedy wam wychodziły testy ?
 
A miałyście może plamienie implatacyjne ? Doszukuje się teraz czegokolwiek test dzisiaj dalej negatywny a to już 9 dzień po iui liczę ze może w niedziele coś się pojawi
Od kiedy wam wychodziły testy ?
Mi tez testy ciążowe wychodzą negatywne 8 dzień po iui, ale one negatywne mogą wychodzić do dnia miesiączki, najlepiej beta pokaże, bo te wszystkie testy z aptek to różne wyniki dają... zresztą nie bez powodu lekarze nam mówią że mamy iść w 12 czy 14 dniu na badanie z krwi które jest dokładniejsze. Kiedy idziesz na krew?
 
Mi tez testy ciążowe wychodzą negatywne 8 dzień po iui, ale one negatywne mogą wychodzić do dnia miesiączki, najlepiej beta pokaże, bo te wszystkie testy z aptek to różne wyniki dają... zresztą nie bez powodu lekarze nam mówią że mamy iść w 12 czy 14 dniu na badanie z krwi które jest dokładniejsze. Kiedy idziesz na krew?
Trochę mnie pocieszyłas dzisiaj znowu biel 10 dni po iui
Mam 6.10 zrobić test i jak będzie pozytywny iść na betę a jak negatywny przestać brać dupka
 
reklama
Do góry