reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czesto sie kochacie?

Jak w temacie


  • Wszystkich głosujących
    461
reklama
Hmmm, to dosc ryzykowne budowac zwiazek glownie na fundamencie seksu. Bo jak seks sie skonczy (a wiemy jak zle potrafi sie zrobic po porodzie) to i zwiazek ma sie skonczyc ?
Moze naiwne pytanie...sama wiem, ze tak bywa...
To moze zabrzmi strasznie dziwnie ale nie potrafie sobie wyobrazic sytuacji takiej jak opisana wyzej - "wez te lapska". Moze jestem jakas bardzo ale to bardzo wyjatkowa szczesciara ale moj facet potrafi zrozumiec, ze bywaja chwile kiedy nie moge czy nie chce wspolzyc. Trudno mi takze oswoic sie z mysla, ze moglabym dla swietego spokoju pozwalac mu "zrobic swoje" sama w tym czasie zaciskajac zeby. Czy faceci, ktorzy w ten sposob postepuja abstrahujajac od sfery seksu w ogole w zyciu maja agresywne charaktery, ktore daja o sobie znac i w innych dziedzinach zycia np. pracy ? Dlaczego postepuja tak wobec swoich zon ?
 
marul broń panie Boże żebym śmiała się z Ciebie nabijać ;) tylko spodobało mi się Twoje sformułowanie tamtego posta :) dlatego się uśmiechnęłam.
 
Ja się nigdy nie zmuszam, jak nie mam ochoty, to sexu nie ma... :p ale odczuwam to później na własnej skórze, bo mąż robi się nerwowy... ::)
 
A ciekawe co robicie, jak to Wy macie ochotę na seks, a Wasz partner akurat nie (np. w TV jest mecz, albo ma w planach wyjście z kumplami na piwo). Pewnie się śmiertelnie obrażacie, albo nawet mówicie Ty mnie już nie kochasz. ;D
Zawsze to facet jest ten zły. Jak ma ochotę, to jest nachalny, a jak nie ma ochoty to też źle :p
 
marul pisze:
A ciekawe co robicie, jak to Wy macie ochotę na seks, a Wasz partner akurat nie (np. w TV jest mecz, albo ma w planach wyjście z kumplami na piwo). Pewnie się śmiertelnie obrażacie, albo nawet mówicie Ty mnie już nie kochasz

Normalnie, podcinamy sobie zyly. No chyba, ze sie nie chce do kiosku po zyletke skoczyc, to zeby sie zaciska i jakos przezywa.
Do diabla nie jestesmy dziecmi, ktore zobaczywszy cukierka a nie mogac go dostac pdostaja ataku histerii. Jestesmy dorosle, panujemy nad soba.
 
kinia.p pisze:
marul pisze:
A ciekawe co robicie, jak to Wy macie ochotę na seks, a Wasz partner akurat nie (np. w TV jest mecz, albo ma w planach wyjście z kumplami na piwo). Pewnie się śmiertelnie obrażacie, albo nawet mówicie Ty mnie już nie kochasz

Normalnie, podcinamy sobie zyly. No chyba, ze sie nie chce do kiosku po zyletke skoczyc, to zeby sie zaciska i jakos przezywa.
Do diabla nie jestesmy dziecmi, ktore zobaczywszy cukierka a nie mogac go dostac pdostaja ataku histerii. Jestesmy dorosle, panujemy nad soba.
To dlaczego uważacie (przynajmniej niektóre powyżej), że za odmowe seksu faceci się z Wami rozwiodą?
Myślicie, że żenimy się tylko z jednego powodu? Że tylko nam o to w życiu chodzi?
 
marul pisze:
To dlaczego uważacie (przynajmniej niektóre powyżej), że za odmowe seksu faceci się z Wami rozwiodą?
Myślicie, że żenimy się tylko z jednego powodu? Że tylko nam o to w życiu chodzi?
Wiem, że mój mąż nie jest ze mną dla sexu, ale znam go i wiem, że tak długo by nie wytrzymał. Więc albo by mnie zdradził, albo byłby tak nieznosny, ze nie mogłabym z nim wytrzymać. Jedno i drugie doprowadziłoby do rozwodu. ::)
 
reklama
Agnexx jakbym sama to mowila, z tego co piszesz mamy bardzo podobne typy facetow i zdaje sie problemy podobne.
Czasem warto jest zrobic cos do czego nie ma sie zbytnio ochoty i nie nazwalabym tego zmuszaniem sie ale raczej pewnego rodzaju ustempstwem, bo jak kompeltnie nie mam ochoty to nic mnie nie zmusi ::)
Mam nadzieje, ze zrozumiecie cos z tej pisaniny ;D
 
Do góry