reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czujemy nasze dzidzi :)

:) a moje dzidzi w metrze kopie ze hej! :) ale niepredko znow pojedzie metrem bo do Wawki sie nie wybieramy juz w to lato.
Mam takie cos od kilku dni ze sie sama budze w nocy i czuje jak mi tam dzidzi kopie w brzuszku :) jak fajnie sie tak obudzic i w takiej ciszy nocnej takie cos poczuc :))
 
reklama
To prawda trzeba być cierpliwą, bo na karzdą przyjdzie pora :)
Ja już ponad tydzień regularnie co dzień po kilka razy odczuwam ruchy dzidzia, nawet wczoraj po przyłożeniu ręki można było lekko odczuć ;)
 
Ruchy dziecka w lonie to chyba najprzyjemniejsza czesc naszego dzwigania brzuszka......hihihihi a teraz to jeszce w miare nie duzego na szczescie jak bedzie taki balon to upaly mina uf
 
JA NA POCZATKU NIE BYLAM PEWNIA CZY TO CO CZUJE TO RUCHY ALE TERAZ JUZ WIEM ZE TO TO BO CORAZ CZESCIEJ I INTENSYWNIEJ MAM WRAZENIE JAKBY COS MI SKAKALO W BRZUCHU. BARDZO FAJNA SPRAWA. MINULKA
 
Minulka poczekaj jeszcze kilka dni jak sie rozkreci to dopiero bedzie jazda. Moj synus jest bezwzgledny. Niewygodnie siedze - kopniaczek, lezac przygniote brzuch - kopniaczek, za dlugo odpoczywam - kopniaczek. Mam go bujac a nie sie lenic. Faktycznie to piekne ucucie, najpiekniejsze jakie mozna sobie wyobrazic. Moj maz dziwolog najpierw bal sie dotknac mojego brzucha, jakby tam w srodku jakis kosmita siedzial a teraz co i rusz buszuje przy moim brzuszku i cieszy sie jak poczuje skok. U Was tez tak? A i drugie pytanie, czy jak wstajecie rano macie takie uczucie ciagniecia w dol?
 
Moje dzidzi ostatnio jak bylo u kuzynki i mialam kuzynke na kolanach to kopalo do niej :) tak jakby czulo ze inne dzidzi blisko :)w weekend niezle sie nakopalo a wczoraj odpoczywalo, chociaz wieczorem juz mialo sily ze hej :)
Nie wiem czy mnie ciagnie w dol, ale jutro jak bede wstawac poobserwuje.
A moj maz to od poczatku ciazy przystawial glowe i sluchal co tam sie dzieje. A teraz jak juz slyszy jak to jedna z kolezanek pazdziernikowek trafnie ujela "dzwieki jak z lodzi podwodnej" to by najchetniej spal przy brzuszku ;)
 
PRZECZYWISCIE CZUJE CORAZ MOCNIEJSZE PULSOWANIA..CZYLI TO JUZ KOPNIECIA. CZASEM AZ BOLALO JAK W JEDNYM MIEJSCU WALILO PARE RAZY. ALE FAJNIE....MINULKA
 
No czasem takie serie kopniaków lecą, a za chilę spokój  ;D Póki co to jeszcze delikatnie, ale dopiero się zacznie, jak większe dzidzi zacznie się wiercić to dopiero będzie  ::)
 
reklama
No i moj maz sie doczekal...wczoraj wieczorem jak lezalam w lozeczku poczulam jak mi dzidzi kopie i zaraz polozylam w tym miejscu reke meza i poczul kopniecie. Mowi ze normalnie kopnelo jakby chcialo sie przebic ;) Ciesze sie ze i on czuje :)
 
Do góry