reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo się staramy?

kobity

sie nie poddawac.... ja czekam na malenstwo juz 4 lata !!!! i jeszcze nie wiem czy sie JUZ udalo ale cokolwiek sie nie dzieje - walczyc trza....niektorzy maja latwo, a niektorzy ciezko.... wiem ze kazdy chce lekko ale czasem trzeba swoje w kolejce odstac
 
reklama
Lolitka- współczuje tobie ja bym nie wytrzymała.


ja zaszłam bardzo szybko zaraz po odstawieniu tabletek anty.
 
kocica - nie ma czego wspolczuc. co cie nie zabije to cie wzmocni. a ty sie ciesz ze mialas lekko - tylko zazdroscic
 
4 lata starania o dziecko frustruje ...jak w szpitalu leżałam kobieta rok sie starała to mówiła że depresje nawet juz miała
 
Witam dziewczyny;) Jestem tu nowa ale od jakiegoś czasu męczy mnie fakt że nie mogę ujrzeć 2 kreseczek na teście. O dzidziusia staramy się od 9 miesięcy i nic...:( Jestem po 3 operacjach jajników ale lekrze mówią że teraz jest ok...że ciąża jest możliwa hormony wporządku cykl regularny a ciąży jak nie było tak nie ma. Mam 23 lata i bardzo chciałabym zacząć rosnąc :) Pozdrawiam wszystkie starające się :)
 
kocica co byś nie wytrzymała??:p byś musiała :p gratulacje, że tak szybko Ci poszło ;) ja wciąż czekam, kolejny cykl się zaczął...kciuki za Was babeczki aby się udało :*
 
witam, staramy się o pierwsze dziecko 11 miesięcy, bez powodzenia.

po odstawieniu tabletek anty pod koniec sierpnia 2012 (brałam 8 lat), bardzo długo miałam nieregularne cykle z plamieniami w środku cyklu. Pierwszą owulację miałam w lutym. Od tego czasu owulację mam co drugi cykl. Hormony mam ok, prolaktyna nawet poniżej normy czym byłam bardzo zaskoczona, tsh wzrosło po zaczęciu brania witamin z jodem, wizyta u endo- podejrzenie niedoczynności tarczycy, zaczęłam brać Letrox. Nasienie męża super. Od 2 miesięcy piję zioła ojca Sroki i łykam wiesiołek. Ostatnia owulacja była idealna, w terminie, temp pięknie rosła ale niestety nie było mi dane ujrzeć II kreseczek na teście ciążowym. :-(

aktualnie rozważam badanie HSG bo tylko to badanie zostało mi do zrobienia aczkolwiek to nie wyjaśni sprawy dlaczego mam owulację w co drugim cyklu :eek:
 
reklama
Hej, staram sie prawie 4 lata. Jestem po 4 inseminacjach, trzy mialam robione na Polnej, jedną w Gamecie Rzgów. Teraz zaczęłam chodzić do trzeciego lekarza i mam nadzieje, że ostatniego.
Diagnoza: zrosty, pcos, endometrioza.
Czekam na Laparoskopie a potem podobno zostaje tylko in vitro.
Ważne że zostało jeszcze trochę sił -:)
 
Do góry