reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

jak nauczyc dziecko wydmuchania noska w chusteczke???

elva2

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
no wlaśnie mam problem jak nauczyc dziecko wydmuchania noska w chusteczke... on tego nie moze pojąc że powietrze z noska ma wypuszczac a nie wciągac do środka. Ma teraz prawie 5 lat dlatego mnie to denerwuje... wiem że powinnam go nauczyc wczesniej ale myslałam że jest na to czas i sam się z czasem nauczy a tu nic... o co chodzi? Czy ktoś ma jakąś dobrą radę ???

reklama

pandorka

Luty 2010 / Kwiecień 2011
Miasto
Manchester / NHS
Rozwiązania
0
Pokaż mu jak się dmucha bąbelki ze słomki do wody przez buźkę, a potem pod nadzorem twoim to samo z noskiem. Tak uczyliśmy mojego kuzyna jak był mały. Tylko koniecznie nadzoruj, żeby mały nie zrobił sobie krzywdy.

Icedal

Fanka BB :)
Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
Ja swoją córcię nauczyłam dmuchac nosek zaraz po drugich urodzinach. Na torcie dmuchała świeczki więc poprosiłam żeby spróbowała dmuchnać noskiem tak jakby chciała zdmuchnąć świeczke na torcie . Udało się za pierwszym razem. Powodzenia :-)

Rozwiązania
0
Mój synek ma 4 lata i niestety nic z noska nie wysmarka....wręcz przeciwnie.Próbowałam z dmuchaniem drobnych kawałków papieru a stole.Kamiś zabawę miał świetną, ale nie przełożyło się to na jego uiejętności smarkania..

reklama

IzaBK

potrójna mama
Miasto
Pruszków
Rozwiązania
0
mój 11-latek wciąż nie umie skutecznie wydmuchać nosa.. oczywiście umie dmuchnąć, ale z niewiadomych powodów nie potrafi tego zrobić dość energicznie :eek: Jako 5-latek miał kłopot w ogóle z dmuchaniem nosa, i przez przypadek nauczyła go pani pielęgniarka w przychodni :cool2: moze to metoda, zdelegować "naukę" na jakiś "autorytet". Pani się nie cackała, króka instrukcja, komunikacja w formie rozkazów okazały się całkiem skuteczne :tak:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry