reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak poznaliście swoje połówki

Robale

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Lipiec 2009
Postów
3 527
Miasto
się biorą robale :)
Swojego M poznałam przez internet, a w sumie to przez gg. Od samego początku wiedziałam że chłopak z którym pisałam, czekałam wieczorami aż się pojawi na gg, że jest wyjątkowy, na pierwszym naszym spotkaniu wszystko się potwierdziło. Dziś jesteśmy szczęśliwym małżeństwem
 
reklama
Ja mojego partnera poznalam w Hiszpanii,przy zbiorze truskawek.Pracowalismy razem u jednego szefa,bylismy sasiadami.On bardzo zabiegal o moje wzgledy:-D zrywal dla mnie roze tak gdzie to bylo zakazane:tak: potem ja wrocilam do PL bo skonczyla sie praca,lecz tak za soba tesknilismy ze ja po miesiacu przylecialam do niego do Hiszpanii juz razem z fasolka:-D
 
Ja mojego partnera poznalam w Hiszpanii,przy zbiorze truskawek.Pracowalismy razem u jednego szefa,bylismy sasiadami.On bardzo zabiegal o moje wzgledy:-D zrywal dla mnie roze tak gdzie to bylo zakazane:tak: potem ja wrocilam do PL bo skonczyla sie praca,lecz tak za soba tesknilismy ze ja po miesiacu przylecialam do niego do Hiszpanii juz razem z fasolka:-D
Gratulacje takiej miłości i fasolki:-D
 
dziekuje:-) tym, bardziej ze moje dzieci sa inne... wyrozniaja sie z tlumu uroda bo to mulatki tzn jak na razie jeden mulatek drugie bobo w drodze:-)
 
My poznaliśmy się na tzw czacie :-) Ale spotkaliśmy się dopiero po jakimś czasie i mogę powiedzieć, ze odrazu wiedziałam że to ten na całe życie :-) No i przeczucia mnie nie myliły ;-)
 
My poznaliśmy się na tzw czacie :-) Ale spotkaliśmy się dopiero po jakimś czasie i mogę powiedzieć, ze odrazu wiedziałam że to ten na całe życie :-) No i przeczucia mnie nie myliły ;-)

haha!:-D Ja miałam podobnie :) Poznaliśmy się na czacie i spotkaliśmy się po 3 latach :-) Co prawda, nie jesteśmy jeszcze małżeństwem, ale dzidzia w drodze :-)
 
a my poznaliśmy się jeszcze w liceum :) miłość od pierwszego wejrzenia i tak już trwa 5 lat :)
 
reklama
U mnie zdecydowalo przeznaczenie i jeden sms :-)
Dalam kiedys ogloszenie do gazety,ze kogos poznam...duzo facetow na to ogloszenie odpowiedzialo i z wieloma sie spotkalam ale z zadnym nie zwiazalam sie na dluzej...pozniej juz mialam dosyc ze ciagle pisza i mi glowe zawracaja...kasowalam smsy,ale jednego nie skasowalam..i po dluzszym czasie gdy bylam znowu sama odpisalam na ten jeden sms-a to z pol roku minelo...nie wiem co mnie podkusilo by napisac,tymbardziej,ze to byly ''chude '' czasy...mialam ostatniego smsa i zero kasy by sobie znowu tel. doladowac :) Ten chlopak wtedy do mnie oddzwonil i spotkalismy sie pierwszy raz 4 maja 2003 roku ...jestesmy prawie 3 lata po slubie i mamy 7 miesieczna coreczke teraz :-)
 
Do góry