reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się budzą Wasze dzieci?

A ja kręciłam się w pobliżu łóżeczka małej jak się budziła ale nie zwracałam na nią uwagi po prostu krzątałam się po pokoju i coś robiłam Jak natychmiast podchodziłam do łóżeczka i brałam ją na ręce lub zaczynałam coś mówić to był płacz. Do tej pory nie potrafię wytłumaczyć dlaczego tak było.
 
reklama
U nas prawie codziennie jest płacz po drzemce. Po prostu budzi sie i od razu zaczyna płakać:-(. Nie wiem dlaczego tak jest ale już się tym nie przejmuję. Wydaje mi sie, że ona trochę nie wie co się dzieje. Biorę ja wtedy na ręcę, przytulam i noszę po pokoju, całuję ją.

A co zawsze działa na mojego bączka - to staję z nią w oknie i pokazuję różne rzeczy, ptaszki, pieska. Po paru minutach dziewczynka zapomina, że jest w złym humorze i powraca do normalności:-)

Wydaje mi się również, że budzi się i jest głodna bo czasami jest tak zmęczona , że obiadu tylko skubnie i idzie spać więc ma prawo zbudzić się w złym humorze:tak:
 
U nas też czasem mała budzi się marudna, ale na szczęście bo 10 minutach tulenia i rozmawiania od razu polepsza sie jej humor i wszystko wraca do normy :)
 
Do góry