reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka antykoncepcja po porodzie?

reklama
:-D O kurcze, ja też wymiękam. Z dwójeczką sobie czasem nie radzę :-) :-D :-) też szacuneczek
 
No, zobaczymy, co z tych planów wyjdzie. Smutna prawda, ale liczebność mojego stada będzie wprost proporcjonalna do zasobności portfela
 
Zgadzam się Aniu.

Sumko, może jak będę miała już dwójkę to zweryfikuję plany, kto wie? Ale plany trzeba mieć ambitne, prawda Aniu?:-)
 
U mnie różnica pomiedzy dziećmi to 8 lat,i jestem z tego bardzo zadowolona,Martynka bardzo duzo pomaga mi przy Maxim.Jak wracamy ze szkoly to martynka zajmuje sie bratem,a ja spokojnie podac obiad,tych zalet jest oczywiście dużo wiecej.A co do posiadania większej ilości potomstwa to chciałabym jeszcze jedno dzieciątko,tylko nie wiem czy zdaze.....:-D :-D :-D
 
Kajka sliczna masz corcie...i bardzo dzielna...:tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
Bo ja to tez jak juz to chce miec pomoc od corki,ale to nie jest powod dlaczego dopiero po tak dlugiej przerwie chce dzidzie...Poprostu wiem ze nie mozna poswiecic tyle czasu 2-jce dzieci jak jednemu...Marze by moje dziecko moglo chodzic do dobrej szkoly,jesli bedzie mialo zainteresowania to chce bysmy mogli sobie pozwolic na to by je zrealizowac i duzo innych powodow...Ogolnie duzo moge tu opowiadac...
 
Zgadzam sie z Patrycja,tylko czasami po tak długiej przerwie trudno sie zdecydować,przynajmniej u mnie tak było.Ale wiecej jest za niż przeciw:tak:
 
reklama
Do góry