reklama

Jaki prezent dla 10 latka?

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez Gabi, 27 Listopad 2007.

1. Gabi

Gabi maj'05 kwiecień '09

Witam.Nie ma wątku o 10 latkach,więc pyta tutaj;-)
    Mąż na chrześniaka,w wieku 10 lat.Może któraś mama mi podsunie pomysł na mikołajkowy prezent? Dzięki z góry.Pozdrawiam.

2. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

3. reklama
  4. minka_12

minka_12 Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)

jeżeli ma komputer lub play'kę to koniecznie gierka! jeżeli ma ich tysiące i tak będzie sie cieszył ;-) co do poprzedniczki to myślę ze z pociągu cieszy sie 7-8latek a starsze to owszem puszczą raz ale i tak wróca do gierek...

mam synka co ma prawie 7latek i pasierba 12lat ;-) wiec sprawdzone ;-)

5. Gabi

Gabi maj'05 kwiecień '09

Hej,dzięki.Z gierki to owszem by się ucieszył (najlepiej jakiegoś mordobicia).Rzecz w tym,że rodzice nie mogą go od kompa odciągnąć i absolutnie nie życzą sobie takiego prezentu (w czym się z nimi zgadzam).
    Pociąg to rzeczywiście dla młodszego brzdąca.Czekam na propozycje.

6. idzia

idzia mama: X 2000; IV 2006

7. anna.marianna

anna.marianna Początkująca w BB

8. Maciejowa

Maciejowa Początkująca w BB

Chłopcy w tym wieku bardzo lubią klocki Lego dające możliwość twórczego budowania, samoloty, samochody, gry wymagające zręczności, wyścigi, bitwy i tym podobne. Szczerze mówiąc, nie jestem zwolennikiem tych ostatnich :)

9. kasiaszustak

kasiaszustak Zaciekawiona BB

Również polecam klocki lego lub coś związane z postacią BEN 10 obecnie bardzo modna wśród chłopców w tym wieku

10. reklama
  11. kasiaszustak

kasiaszustak Zaciekawiona BB

jeżeli lubi grać w piłkę i ma komputer to ostatnio wyszła nowa gra ( sama kupiłam synowi) Fifa 2010 teraz promocja w empiku za 69złotych. Nie jeden kolega mu pozazdrości:-)

12. mamaA

mamaA Fanka BB :)

Poleć forum