reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na roczek???

my kupilismy naszej niuni
stoliczek aktywny z fisher prica
ale ten co dodatkowo jet tam laptop
koszt nie powiem bo zastanawialismy sie dobre 2 miesiace (koszt 245 zł )
ale stwierdzilismy ze mamy ja tylko jedna czekalismy na nia 8 lat a to rzecz praktyczna zawsze moze sie bawic
i zaczelismy odkładac od pazdziernika hehehee
polecam szczeze rewelacja

a dostała jeszcze krzesełko uczydełko i piłeczkowa zyrafe i tez rewelacja
a uczniaczka dostała od nas na swieta nawet do niego nie podchodzi :-(
omija go szerokim łukiem
ale sprawdziły sie w 100 %
garnuszek na klocuszek- uwielbia
i slimak z klocuszkami -uwielbia
oczywisci firmy fisher price
 
reklama
moj synek dostal od chrzestnej fontanne z pilkami super jest ale jest maly minus szybko wysiadaja baterie.
ja nie jestem za tym zeby dziecko dostawalo w prezencie ubrania
 
005662791-.html
005662791-.html
Zabawki edukacyjne są świetne, ale fajnie dać dziecku coś indywidualnego, niepowtarzalnego i stworzonego tylko dla niego.
Myślę, że doskonałym pomysłem jako dodatek do prezentu jest naszyjnik dziecięcy z imieniem dziecka!
rewelacja!
005662791-.html


tutaj macie link do allegro:
Naszyjnik imienny dla dziecka Prezent z imieniem (1592241040) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
Fajnym pomyslem na dodatek do prezentu jest imienny naszyjnik dla dziecka!!
Super sprawa, mala dziewczynka moze juz od roczku taki zakladac okazjonalnie, a pozniej, jak bedzie juz miec dwa latka sama zacznie takie kolekcjonowac i sie nimi zachwycac. Nie ma to nic wspolnego ze zlota bizuteria, ktora jest fajna, ale lezy w pudelku przez kilka lat.
Taki kolorowy, bezpieczny dla dziecka naszyjnik moze byc juz wczesnie uzywany.

Dzieci lubia tkie indywidualne gadzety ze swoim imieniem.
Naszyjnik imienny dla dziecka Prezent z imieniem (1592241040) - Aukcje internetowe Allegro
 
Jak dla mnie na roczek świetnym prezentem jest metalizacja przedmiotów.Moje dziecko otrzymało taki prezent od swej chrzestnej.:-D Mianowicie chrzestna poddała metalizacji pierwsze buciki mojego malucha!:tak: efekt super naprawdę zachęcam wszystkich do podarowania swoim bliskim takiego prezentu, bo to stanowi świetną pamiątkę na całe życie!
65-189-large.jpg
Podaję link do sklepu
Prezent na Roczek
 
Ostatnia edycja:
przestańcie z tymi zabawkami co się tak uparliście?:baffled: Na mikołajki zabawki jak już (jak dla mnie). postarajcie się bardziej, bo zakup zabawki to łatwizna przecież, jest ich na pęczki:| chrzest czy pierwsze urodziny to ważne wydarzenie ta cała oprawa, wypada więc i prezent nie banalny podarować...
polecam Pamiątka na Urodziny Prezent na Roczek
 
reklama
Bardzo fajna ta metalizacja, tak samo jak i zloty bizuteria. Ja tez nie jestem za bardzo za zabawkami na Rocezk, przeciez dajemy je na kazda okazje a dziecku i tak wszystko jedno co dostanie :)
Moj maz swojemu Chrzesniakowi na roczek kupil dobra butelke koniaku oprawiona w elegancka drewniana skrzyneczke z wygrawerowana dedykacja i oczywiscie adnotacja, ze otworzyc moze dopiero na 18 urodziny.
Prezent okazal sie trafiony w 10tke, wszyscy byli zachwyceni :D
 
Do góry