reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki proszek dla noworodka?

Jakiego proszku uzywałyście dla noworodka?

  • Lovela

    Głosów: 2 40,0%
  • Dzidziuś

    Głosów: 1 20,0%
  • Jelp

    Głosów: 1 20,0%
  • Zwykłe proszki dla dorosłych

    Głosów: 1 20,0%
  • Płyn Bebi

    Głosów: 0 0,0%
  • Płatki mydlane

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja używałam na początku loweli a teraz jelp czyli wcale nie jestem orginalna ale to dowód że te proszki są dobre. Pozdrawiam
 
reklama
Kubusia i Maciusia ubranka piorę w Jelpie i taki sam płyn do płukania polecam. Moje dzieciaki mają naprawdę delikatna skórę, a wiem- bo sprawdziłam- że Jelp jest naprawdę delikatny, ubranka są miękkie, wydaje mi się że też je się lepiej prasuje, ale co dla mnie ważniejsze nie uczula.Próbowałam z Kuby ubrankami przechodzić na inne proszki, ale po nieudanych eksperymentach wracłąm do poczciwego Jelpa.
 
Ja polecam kule piorące. Antyalergiczne i wydajne, starczają naprawdę na wiele miesięcy. Już można je dostać w Polsce, cena coś około 130 zł. Nazywają się Eco Laundry Ball.
Za granicą są już popularne od kilku lat, ale do tej pory nie można ich było kupić u nas.
 
U nas sprawdził się zarówno Jelp jak i Lovella.Do płukania uzywałam Lenor sensitive.Kacper ma dosyc duże problemy ze skórą. Ale od trzech tygodni przeszlismy powoli na Wizir sensitive i na razie cisza z wysypką.No i oczywiście program z dodatkowym płukaniem.
 
Akurat w ankiecie nie ma BOBASa, a ja właśnie go używam od urodzenia mojego synusia:-) Jest dobry, nie uczula i jestmało perfumowany.
 
Witam:-)
Ja dla mojego starsza syna przez pierwszy miesiac zycia uzywalam płatkow mydlany i nie płukalam jego ubranek w plynie do płukania.Pozniej przeszlam na proszek lovella i płyn do plukania lenor sensitive (bialy) i tak uzywalam do dzisiaj.A wiec jak urodzilam coreczki to od poczatku uzywalam lovelli i lenora.
 
My do 4 miesiąca używaliśmy Jelpa (w sumie wyszło tak, że skończyliśmy jedno opakowanie ;-)) a teraz już piorę w persilu sensitive, płukam w silan sensitive i daję pół miarki vanish :tak:
ale najpierw robiłam próbę, wrzuciłam pajaca do "dorosłego" prania, założyłam na noc i potem dokładnie obejrzałam ciałko małej, czy ją nie wysypało. Jak do tej pory nie ma żadnych zmian skórnych :-) no i wrzucam wszystkie ubrania razem (tzn. nasze jasne i małej jasne itd.) koniec z chodzącą cały dzień pralką, żeby wszystko osobno wyprać ;-)
ale z eksperymentami proszkowymi byłabym ostrożna u dzieiciaczków z podoatnością na alergie :tak:
 
Ja zrobiłam tak jak poprzedniczka najpierw lovela a potem kilka rzeczy wyprałam z naszymi w zwykłym persilu . Synkowi nic po nim nie dolega ( ale u mnie w rodzinie nie ma wogóle alergików , więc może się obedzie bez tego i u niego) teraz jak będę kupowała coś do prania to kupie dla niego albo jakiś sensitive albo persil żel . Lovela już nie jest potrzebna;-)
 
reklama
Ja piorę w proszku Jelp i Lovela, chociaż bardziej mi odpowiada Jelp, Lovela ma duszący zapach. :tak:
Dla takiej delikatnej skóry i do tego alergicznej, nie zawsze taki proszek wystarczy, słyszałam, jeszcze o pralka, które mają funkcję Baby Care. Jest to dodatowy program stworzony właśnie dla takiej delikatnej i alergicznej skóry dziecka. Korzystałyście może z tego programu?
 
Do góry