reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

reklama
dziewczyny, ja wybralam taki

Poltrade "Waletko" - Bebe Confort - w�zki - stela� Twin Club

jak Wam sie podoba?
musialam pomyslec o transporcie dwoch szkrabow, podoba mi sie tu opcja z dostawka (jak Stas bedzie chcial przucupnac na chwilke) i tego, ze mozna miec i gondole i spacerowe jednoczesnie lub osobno. No i wiem, ze w gondoli dziecko siedzi krotko i spacerowka jest wazniejsza, wiec pewnie najczesciej bede korzystac z dwoch spacerowek jednoczesnie. Teraz tylko wybor koloru :-)
 
ana.30., ten wozeczek wyglada na bardzo funkcjonalny!! szczegolnie w przypadku kiedy ma sie w domu 2 maluchy. pewnie cena tez bardzo funkcjonalna hehe:-D
 
fajny wózio
ja ostatnio zrobiłam przegląd naszego i okazało się że jest jakis przechylony na jedną stronę :wściekła/y: nie wiem czemu, amortyzatory są ok, jakby cała rama się wygięła czy co??? nic to w styczniu mi go monsz do chałupy zataszczy to zobaczymy czy da się coś z tym zrobić, szit nie chce mi sięszukać wózka no i kasy nie mamy za bardzo aaaa
 
Ale sie usmieje Wisnia jak zaczniesz w styczniu na gwalt wozka szukac hehe :) jak ja sie ciesze ze juz to mam z glowy. w przyszlym tygodniu jade zamowic!!
 
no mi raczej do śmiechu by nie było... mam nadzieję że jakoś się uda... a jeśli nie... hmmm na wszelki wypadek sobie poprzeglądam stronki z furami ;-)
 
lil kate na szczescie dziadkowie sie dorzuca to ta cena nas nie zabije, w sumie taki komplet jak chcemy juz po upuscie 7% wynosi 3000.
 
Ja niemal przypadkiem znalazłam kolejny sklep, a w nim całkiem przyzwoity wózek za 500zł. Lżejszy, niż to, o czym do tej pory myślałam, w spacerówce dziecko ma luźniej, budka z wentylacją, nosidło usztywniane. Teraz tylko muszę przekonać mojego męża, że dziecko w spacerówce powinno mieć sporo miejsca i że waga jest ważniejsza, niż pompowane koła. Bo to głównie ja będę jednak chodzić na spacery i wnosić potem wózek po schodach.
 
A ja się z wózkiem na razie całkiem wyluzowałam... na razie podczytuję co tu zachwalacie ale oglądać pójdę nie wiem kiedy... po nowym roku pewnie dopiero :happy: Mam nadzieję że może rodzinka męża coś zadziała w tej sprawie albo jakieś fundusze na wózek znajdziemy pod choinką ;-)
 
reklama
Joasiek, ja się wzięłam za oglądanie tylko dlatego, że im bliżej porodu tym będzie zimniej :-). Wolę teraz pochodzić po sklepach, niż potem z wielkim brzuchem na mrozie i może jeszcze po śliskim. A to na tyle duży wydatek, że chcę go dobrze przemyśleć :-)
 
Do góry