reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka?

Sorga: rozumieć, rozumieć sama grałam kiedyś w rpg, teraz zamieniłam to na gry ekonomiczne :-D. A co do imienia to ja Cię nie chciałam urazić, wiesz czasem można nieświadomie coś wymyślić, chciałam dobrze a żem religioznawca to służę pomocą w wyborach patronów wśród różnych nietypowych bóstw ;-).
 
reklama
Zgadzam sie z tym , ze i tak imie "przyklei" sie do dzidzi. Mam znajoma ktora dala imie corce-Marcelina (dosc orginalne) i na poczatku wydawalo mi sie dziwne. Teraz to taka fajna dziewczynka, ze nie wyobrazam sobie innego imienia niz wlasnie Marcelinka-taki maly cukiereczek:-)
 
gorzej, jak się przyklei w ciąży, a w akcie urodzenia wyjdzie coś innego. znajomi ustalili że będzie Zosia, a zakręcony tatuś powiedział w USC, że córeczka ma mieć na imię Aida :szok: podobne, co nie???:laugh2: no i tak już zostało
 
Ja mam imie dla dziewczynki LIVIA MAGDALENA ,ale dla chłopca ni hu hu:-)
 
Wy zdecydowane to macie dobrze, ja mam niewielki wybór, bo na wstępie ustaliliśmy, że nasze dzieci będą nosiły zwykłe polskie imiona bez żadnych udziwnień, no i wybór ogranicza jeszcze fakt, że mamy dużą rodzinę. Ja osobiście mam 24 szt. kuzynostwa (a mąż to sama nie wiem ile), a to kuzynostwo też ma już dzieci i jak się chce żeby imiona w rodzinie się nie powtarzały, to wybór robi się niewielki :zawstydzona/y:
 
Ja wybrałam Zosie jeszcze chyba przed ciążą.
Potem się okazało że Zosia ma siusiaka i trzeba było coś kombinować po męsku. Wyszedł z tych kombinacji Piotruś. Ale nie ustalony jeszcze na 100% - nie zdążył, bo siusiak na następnym usg się wchłonął :-D i jak na razie zostaje Zosia :tak:
Chciałabym jednak żeby moje dziecko było dwojga imon a na drugie jeszcze nie mam pomysłu :-(
 
U nas dziewczynka jednoglosnie Michalina a synek Filip lub Franek. Zreszta we wtorek sie okaze (mam nadzieje) czy to on czy ona:-)
 
my to w sumie mamy jak narazie kilka opcji :szok::szok::szok:

dziewczynka --ja Julia lub Natalia,mąz- Zuzanna

chlopczyk--ja -Bartus,mąż-Jasio lub junior czyli Lukasz po tatusiu

zobaczymy co z tego wyjdzie bo jak narazie to maluszek nie chce rodzicom zdradzic kim jest:-):-):-)
 
reklama
A my już mamy ustalonego Stasia. Na początku nie chciałam się za nic zgodzić na to imię, zrobiłam bunt, ale mój mąż tak się uparł i nie przyjmował juz w ogóle żadnych innych propozycji. No i pomyślałam sobie, że OK, to pierwsze dziecko, syn w dodatku, niech sobie już wybierze to imię:-D :-D
Dalej nie jestem do końca przekonana, ale właściwie już coraz bardziej się przyzwyczajam do nazywania tak maluszka...:-)
A gdyby była dziewczynka to od początku było wiadomo - Hania :tak: Widzę, że dość popularne wśród przyszłych mam:-)
 
Do góry