reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie?

Patch - nie pamiętam opisu Juliana, bo czytałam hurtowo kilkanaście, ale też nie był za ciekawy. Z tym, że jak przeczytaliśmy z mężem o naszych imionach to omal nie doszło do rozwodu;-) - on okazał się hulaką i nieodpowiedzialnym donżuanem, a ja niby zawsze muszę postawić na swoim i jestem straszną pedantką (he, he, he):-) :-) :-) . Cechy z horoskopu też pasują do nas jak pięść do nosa, więc nieźle się ubawiliśmy.
 
reklama
No ja też średnio wierze w te horoskopowe i imienne przewidywania... Co prawda moje imie i imie mojego meza dosc duzo prawdy o nas mowi, ale to chyba czysty przypadek, bo w innym źródle opis był totalnie odwrotny:-D
 
Patch, to niezla pszyszlosc dla synka szykujesz :-D

a moj ukochany wymyslil ze zamiast Martynki bedzie moze Lilka. ale ja chyba wole to pierwsze. bo przy Lilce jezyk mi sie placze:eek:
 
U mnie z kolei maz nie daje za wygrana i wczoraj mowil przy kumplu o malej Alia, ja na to: nie Alia tylko Leila (albo Leyla-wymowa taka sama)!Stwierdzil ze do porodu pewnie jeszcze kilka razy mi sie zmieni, ale ja sadze ze nie....
 
Podobac, mi tez sie podoba...ale jak mozna czule zdrobnic to imie?Alusia? Aliusia? Bo z Leila mozna Lala, Lulu...Alia po arabsku znaczy wywyzszona a Leila urodzona w nocy. Moze wiec dam losowi zadecydowac o imieniu w zaleznosci kiedy Malutka przyjdzie na swiat...:eek:
 
Dzis okazalo sie,ze bedzie chlopczyk i prawdopodobnie Konradek.Moze jeszcze nam sie cos odmieni,ale jak na razie calej naszej czworce sie podoba:-)
 
My powolutku dochodzimy do konsensusu w sprawie wyboru imienia :tak: Większość odrzuciliśmy i zostały nam już tylko dwa do wyboru:
Emilia i Milena... Emilka i Milenka :happy:
Podobne trochę do siebie.. oba wydają mi się całkiem ładne i mają mnóstwo fajowych zdrobnień.
Ale zwłaszcza ja mam twardy orzech do zgryzienia z tym imieniem, bo gdyby nie fakt, ze moja ukochana (dodam że mająca się jeszcze całkiem dobrze) babcia ma na imię Emilia i na jej cześć właśnie chciałabym żeby mała nosiła to imię, to wybralibyśmy Milenkę. Bo jednak chyba ładniejsze, mniej ostatnio w użyciu, i jakieś takie.. bardziej nowoczesne, więc się łamię co wybrać... imię na cześć babci, której mnóstwo zawdzięczam (m-dzy innymi mieszkanko) czy imię które nam obojgu najbardziej się podoba :confused:
Jak myślicie, które ładniejsze?
W każdym razie, obojętnie które wybierzemy to zdrobniale będzie Milka, bo do obu pasuje :-D
 
reklama
Joasiek, oba śliczne :-) tez sie nad nimi zastanawialam i tez tak bym zdrabniala. mam przyjaciolke Emilke na ktora wlasnie mowie Mila albo Milka :-)

ja z tych dwoch wybralabym Emilke
 
Do góry