reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie zwierzatka maja wasze dzieci?

A my przez chwilę mieliśmy w domu ślimaki :) Przynieśliśmy je ze spaceru, wsadziliśmy do dużego słoika, karmiliśmy sałatą i obserwowaliśmy :) Dzieciakom się bardzo podobało ...po dwóch tygodniach wypuściliśmy je na trawkę :)
 
reklama
Mój Paweł ma psa, wabi się Murzyn ale przez syna został przemianowany na Duduś.
Mają tyle samo lat (6). Początki były trudne bo jak Paweł zaczynał chodzić to było to samo co u Muszelka05,
pies nie miał życia i robił nawet za konika, teraz to są najlepsi przyjaciele i jak wysyłam czasem syna do sklepiku obok to
nie wyobrażam sobie żeby szedł sam, pies go pilnuje na każdym kroku :)
 
My niestety mamy male lokum (mieszkanie w bloku, 2 pokoje) i nie mamy wielu zwierzatek, tylko dwa i sa to zwiarzaki, ktore sa na tym swiecie dluzej niz Kubus. Nasz pies, kundelek, ma na imie Cezar i ma 6 lat. Kuba mu, niestety bardzo dokucza, szarpie go za ogon, przeszkadza w jedzieniu, i mimo ze zwracamy mu uwage, Kuba nie przestaje okazywac swojej dominacji, pies znosi to ze stoickim spokojem ;)
Krolik ma jakies 8 latek, stary z niego gosc, Kubus go uwielbia, nigdy nie zapomina przyniesc ze spaceru Zenkowi (tak sie kroliczysko zwie) paru listkow i trawki, pilnuje czy zwierz ma picie w pojniku :)
Jego kontakty z krolikiem sa w kazdymbadz razie lepsze niz z Cezarkiem ;)
 
Mój 6-latek się świetnie z moimi pieskami dogaduje :D dają mu tyle zabawy :p naaprawdę aż czasami się zapatrzę jak on się ślicznie bawi z tymi pieskami :D czasami aż się popłaczę :)
 
My mam małego kundelka Tobiego, którego przygarnęliśmy trzy lata temu ze schroniska. Jest z niego mały łobuziak, ale bardzo kochany i przywiązany do dzieci. Mamy jeszcze duże akwarium z rybkami i krewetkami - to pasja mojego męża i on głównie się nimi zajmuję, a maluchy tylko podziwiają rybki. Każda ryba i kreweta ma swoje imię:) a nie jest ich mało.
 
My mamy 4 żabki (karliki szponiaste) w akwarium a w drugim mała kijanke :-) Synek miał lekcję biologii w postaci rozmnażania żabek :-D
 
reklama
My mamy 3 Husky - Nilkę, Pampusia i Shadow. Wszystkie są starsze od Kassinki. To chyba jej starsze rodzeństwo, bo innego nie ma. :-) Kassi pomaga mi je czesać, czasem karmić. Przytula je, bawi się z nimi. Leczy je zestawem "mały doktor", no i chodzimy z nimi na spacery.
 
Do góry