reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszego maleństwa

reklama
Dee - fajnie, że dałaś link (ja raczej będę musiała jakiegoś poszukać)... wyjęliśmy z piwnicy ale niezbyt ładnie pachnie - mam nadzieję, że da się je wywietrzyć. Jeśli nie to aukcja mi się przyda i może taniej kupię ;)
 
O widzisz :-D ciesze się, że mogłam pomóc w poszukiwaniach ewentualnych :-p
Wpadłam na to łóżeczko szukając pojemnika na pościel - zaczynam odczuwać brak szuflady pod łóżeczkiem. A taki pojemnik kosztuje około 80 zł :/ wrrrrr

Za to znalazłam fajnego sprzedawcę, który ma:
- ochraniacz do łóżeczka za 19zł,
- prześcieradła na gumkę za 16zł
- rożek 80x80 za 15zł :-D
więc po nowym roku będę musiała zakupić - po wypłacie :-p
 
kochane na pewno nie jedna z Was już ma kącik dla malucha przygotowany. Wstawiajcie fotki bo jestem ciekawa jakie z Was projektantki wnętrz:-D
 
no to ja sie pochwale :) P1020390.jpgP1020391.jpg
tak jak pisalam fototapeta bedzie zamowiona jak juz Tyna sie pojawi, wiec narazie musicie sobie wyobrazic na scianie za zaglowkiem jedna z nich(jeszcze nie zdecydowalam ktora) FOTOTAPETY FOTOTAPETA TAPETA 340 x 196 DISNEY CARS (2020167438) - Aukcje internetowe Allegro albo FOTOTAPETY FOTOTAPETA TAPETA TAPETY !!!!DISNEY!!!! (2020167484) - Aukcje internetowe Allegro.
No i przedstawiam szafe mojej dzidzi ktora ozdobilam az za 10 zł (naklejki kupione w aldiku) :P1020392.jpg
 
dagrab - bardzo ładne łóżeczko.Tapeta chyba bardziej mi się ta druga podoba i przepięknie wygląda ta szafa:tak: aż sie rozmarzyłam. nasz mały narazie bedzie razem z nami w sypialni, a jego pokoik bedziemy robić dopiero jak trochę podrośnie.teraz chcę mieć go przy sobie:-) Ja to czuje że będę taka "matka kwoka";-)
 
reklama
cyska- mojemu m tez sie bardziej ta druga podoba, ja mam obawy czy mi nei przyciemni pokoju, choc jak wszytskie sciany zolte to chyba bedzie ok.Lozeczko narazie stoi u Tyny w pokoju(remont juz za nami bo musielismy gladz robic a przy dzidzi nie za bardzo bysmy mogli),ale po porodzie tez bedzie u nas w sypialni, narazie nie chcemy jej sobie gracic.Szafa - najtansza w ikei,ale wszystko w niej zmiescilam i jeszcze mam wolne polki, musze tylko uchwyty wymienic bo takie plastiki brzydkie.
 
Do góry