reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszego maleństwa

myślę że skoro masz żółte ściany to ta fototapeta będzie z nimi ładnie kontrastować,ale to tylko moje zdanie:-)
 
reklama
Dagrab Zgadzam się z dziewczynami, ta druga fototapeta jest super, żółty z fioletem/ granatem ślicznie się komponują. Widzę, że Ty też będziesz od początku Kubusiem zarażała :-). Ja póki co mam przewijak turystyczny, pościel i ochraniacz oraz kilka ubranek i pozytywkę z Puchatkiem. Ja chyba kupię takie piankowe naklejki pojedynczych postaci: Pianki na ścianę DISNEY XXL Kubuś Puchatek (2019519416) - Aukcje internetowe Allegro lub ewentualnie to: MEGA DUŻE NAKLEJKI KUBUŚ PUCHATEK TOY STORY XXL! (2031432969) - Aukcje internetowe Allegro
Zobaczcie co właśnie wypatrzyłam: KUBUŚ PUCHATEK LITERKI -IMIE tania wysyłka (2019311463) - Aukcje internetowe Allegro - literki Kubusiowe:laugh2:
 
Magdabb no ja ostatnio też pytam mojego Męża, a co to będzie, jeśli jednak okaże się dziewczynka, ubranka to w sumie najmniejszy problem, bo w niebieskie i inne kolory ubiorę i dziewczynkę, no ale z takimi rzeczami trzeba zaczekać :eek: Drugie imię, tak awaryjnie Mąż wybrał: Alicja, ale jakoś do końca mi nie pasuje, a nie mam lepszego pomysłu.
 
Kubusia wybral maz, ja sie zastanawialam jeszcze na wrozkami :-D galwaygirl- tez ta fioletowa coraz bardziej do mnie przemawia, tylko mi nie pisz ze na punkcie tego koloru mam fiola ;-)same tak doradzacie :laugh2: a literki super, kurde moglam wybrac krotsze imie, ja sie tez obawiam ze bedzie niespodzianka i pojawi sie syn, biedny przez pol roku bedzie chodzil w rozu :-p
 
literki świetne :) może też się skuszę, ale dopiero jak się urodzi, żeby pewność była...
u nas łóżeczko drewniane w sypialni, do salonu mamy leżaczki i kojec, do kuchni krzesełko z funkcją leżaczka , więc będę mogła małego mieć na oku
starsi chłopcy mają wspólny duży pokój ok.30 m2 (sypialnio bawialnię) więc może uda mi się tam wcisnąć kojec jak mały podrośnie... ale czeka już na nas większy domek więc wówczas urządzę każdemu pokój :)
 
Nasz mały będzie póki co z nami w pokoju, jak podrośnie to powędruje do córki. Najgorzej, że ona ma typowo dziewczęcy pokój, różowe ściany, różowe zasłonki w księżniczki, błękitne meble. Chociaż wymyśliła ostatnio, że pomaluje się ściany na dwa kolory aby pogodzić jedno i drugie. A literki to ona chce na ścianę ze swoim imieniem, molestuje mnie o nie od kilku dni :-D
 
reklama
Ani to możesz zaszaleć z literkami Gosiaczek albo Małgorzatka :) ładnie Cię to może kosztować :) No ale ja już będzie pewność co się urodzi i będziesz zamawiała Młodemu to i jej Gosia zamów, żeby nie czuła się na uboczu, no a za przesyłkę 2x nie będziesz musiała płacić
 
Do góry