reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszego maleństwa

blair_90- haha super :-D no ja chciałam, żeby w neutralnych kolorkach było :-D
cyśka- zrezygnowałam z szuflady, bo uznałam, że to niepotrzebny wydatek, obejdzie się bez :biggrin2:
 
reklama
Olcia , wanila ŚLICZNIE , słodko , bardzo podoba mi sie łóżeczko u olci ;-)

To nasz pokoik przynajmniej cześć
Ten napis to na drzwiach - Alexander ;-)
A kolyska u nas w sypialni


Jak wam sie podoba?
 
Ekstra dziewuszki :-)

agusiakemisia ten żółty kolorek taki zywy bardzo mi sie podoba wszystko!!!!!!:):)

Ja jeszcze nie mam zakupionego łóżeczka wybrane owszem klik na allegro i będzie ;-):-p Dopiero zakupiłam niezbędne ciuszki i kosmetyki oraz do szpitala wsio:zawstydzona/y:
 
agusiakemisia super pokoik widze ze tez kubusiowo tygryskowo :)


no to w koncu ja ruszylam swoja .... szanowna i pocykalam zdjecia :-D

lozeczko Gabrysia juz czeka na spiocha malego :)
Zdjęcie0911.jpg

tak zrobilismy mebelki - te ksiazki papiery musze pozabierac wiec ich tam nie bedzie!
Zdjęcie0912.jpg Zdjęcie0913.jpg

tu lozko na ktorym bede karmic no i jak Mlody pozwoli to czasami sie zdrzemne - a narazie te rzeczy na gorze to moja "torba do szpitala" :-D bo moj m od tyg mi walizke przynosi z piwnicy :-D
Zdjęcie0915.jpg

tu komoda z ubrankami i rzeczami malego a nad nia chce jeszcze wiszaca polke na jakies *******y
Zdjęcie0916.jpg

okienko z firanka w kubusie :)
Zdjęcie0917.jpg zblizenie na nadruk bo tam chyba slabo widac :) Zdjęcie0918.jpg


no a narazie glowne zadanie pokoiku to garaz dla pierwszej fury Gabrysia :-)
Zdjęcie0920.jpg

i tak oto wyglada nasz kacik dla maluszka :-)
 
Nono Kubusiowy pokoik zrobilas :-) U nas na razie mala w naszej sypialni wiec bez obrazkow na scianie itd.Jedynie misie i maskotki beda gdzies lezaly w kolysce w nogach;-)
 
kurcze ale śliczne te Wasze pokoiki, ja nie szykowałam jeszcze pokoiku, bo przez pierwsze miesiące łóżeczko i przewijak będzie stał u nas w sypialni, a tylko ciuszki mam w docelowym pokoiku dla dziecka, no i też na razie służy jeszcze jako garaż i aż wstyd się przyznać ale też jako siłownia mojego męża:wściekła/y:
 
Munie - u nas z MAćkiem też było tak, że właściwie przez pół roku miał tylko własny kąt/łóżeczko w naszej sypialni, zero ozdóbek. Później sypialnię przenieśliśmy do drugiego pokoju, a dotychczasowa sypialnia stała się jego pokojem/graciarnią dla zabawek :-)
 
trina79, no na razie pokoj naszej córeczki to też straszna graciarnia, stoi tam wszystko.... od mebelków, łóżeczka po odkurzacz i hantle
na początek wystarczyć jej musi nasza sypialnia, potem jak już będzie w miarę duża to zrobimy porządek i będzie miała swój pokoik
 
reklama
Do góry