reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszego maleństwa

reklama
o teraz dopiero ten wczesniejszy zobaczylam. Widze ,ze macie podobne gusta i ulubione bajki z dziecinstwa ;)
 
A ja też muszę się pochwalić (narazie tylko słownie), że dziś kącik urządzony prawie... łóżeczko wyszło spod naszego łóżka i zaparkowało w rogu sypialni już z pościelą (aby efekt był dobry) i karuzelą, przewijak złożony... Jak M wrócił z pracy to się wzruszył i powiedział, że się nie gniewa (bo nie pozwalał mi składać niczego - bo jeszcze kuuupa czasu). I wiecie co? Chłopak się chyba wzruszył :) how sweet :) powiedział, że może tak już zostać, tylko trzeba przykryć trochę, żeby się nie zakurzyło, albo poprosić Maluszka, żeby już się urodził, bo już bardzo na niego czekamy...
 
ja tez sie pochwale swoim skromnym pokoikiem gdyz u nas narazie bez lozeczka bo narazie mamy kolyske
10qjx37.jpg
,
ayqbh0.jpg
 
reklama
pluszacze ślicznie;) my też jasne kolorki ale u nas mała ma na razie kącik w naszej sypialni a potem pewnie przeprowadzi się do siostry na spanie a w drugim pokoju zrobimy im bawialnię albo je podzielimy...zobaczymy.

W każdym razie mamy białe łożeczko, komodę i też jasne ściany. Właśnie czekam na naklejki żeby jej ożywić ten kącik bo nic nie malujemy bo to nasza sypialnia;)
 
Do góry