reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszego maleństwa

Zamierzam na dniach malować pokój jeszcze :-D tzn nie ja, tylko były były :-p na taki delikatny beżowy kolorek
 

Załączniki

  • Zdjęcie010.jpg
    Zdjęcie010.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 125
  • Zdjęcie012.jpg
    Zdjęcie012.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 124
  • Zdjęcie011.jpg
    Zdjęcie011.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 116
reklama
OlciaLolcia- super to wyglada!!! mi sie bardzo podobaly te lozeczka!!! a posciel jaka sliczna!!!!!teraz trozke zaluje ze jednak nie kupilam takiej delikatnej tylko mam zolto rozowa i zolto niebieska, no ale zobaczymy jak ubiore kolderke, bo podusi nie ubieram bo i tak bedzie bez niej spala.Kolderki tez nie bede uzywac narazie, ale chce zobaczyc jak wyglada:-D narazie rozek,spiworek i ewentualnie kocyk.
 
olcia - ślicznie to wygląda:-) My też mamy takie łóżeczko tylko zamiast żyrafy jest owieczka i do tego mam jeszcze szufladę.Nie wiem czy u Ciebie też jest.
 
Jak tak patrzę na Wasze przygotowane lozeczka to az mi wstyd bo ja bym musiała wstawić zdjęcie lozka i materaca bez przescieradla...
 
Ślicznie to wygląda wszystko:-) też muszę zrobić zdjęcie naszego łóżeczka bo już oczywiście nie wytrzymałam i ubrałam w pościel:-D
 
u nas łóżeczko już też rozłożone.. mamy takie 70x140 z którego robi się później tapczanik, w łóżeczku leży już naszykowana pościel i spakowane torby do szpitala, karuzela też czeka :) dokupiliśmy jeszcze przewijak na łóżeczko i czekamy... mamy już przewijak na komodzie kąpielowej ale stoi w łazience i nie będziemy za każdym razem się z nim ciągac do pokoju... zrezygnowałam tylko z baldachimu, poprzednio zbierał się tylko na nim kurz...ale wyglądał bajecznie :) motyw przewodni łózeczka i wystroju Kubuś Puchatak.
Pościel i falbankę z szyfonu szyłam sama.. wszystko w błękitnych odcieniach :)
 
reklama
Do góry