reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszkow

reklama
a moja pije mleko z butelki - 4razy dziennie. Mleko i ew. wodę w środku nocy w razie gdyby się obudziła. Ma dopiero 1,5roku i nie wiem, ale mi nie przeszkadza że pije sobie mleko z butelki, inne napoje w ciągu dnia ze szklanki, dzióbka<Kubuś Play>, słomki lub kubka 360. Napije się i odda butelkę i już. Smoczka nie ma już dawno, więc nie martwię się na razie o jej zgryz czy coś.
 
Ja mam takie samo podejscie jak olavip :-)
Miki pije 2x z butelki :-) kolo 11 jak idzie spac mleka 150ml, i wieczorem przed snem daje mu mleko z kaszka kolo 180-210ml :tak: w dzien pije picie z bidonu. w nocy nie pije nic :tak: :-)
 
ja tylko piszę że mój nie pije mleka wogóle co akurat mnie trochę wk.... bo wieczorem nie chce mu się za bardzo jeść a butli nie ruszy kaszek żednych też nie chce:wściekła/y:
 
moje pija butelkę w dzień do spania i na noc:)

Izia powiem Ci że moje z tym mlekiem to tez komedie robią, bo raz jedzą, a za miesiac nie tkną....wiesz kiedy zaczeli jesć ?jak zabrałam im smoczki:-D to tak się pocieszali tym od butelki że przypadkiem wypijali mleczko/kaszke:-D
 
reklama
niestety kakao też nie przejdzie ryże imakarony i owszem zje ale z mięskiem a tego raczej na kolację nie chciałabym mu dawać ostatnio mieliśmy pizze i wcinał aż mu się usz trzęsły w sumie tylko ciasto i ser jadł ale dość pokażnie i kicha nocka też do d.....
 
Ostatnia edycja:
Do góry