reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

reklama
Dopiero dotarłam do tego wątku ale już się cieszę, bo bałam się że zwariowałam kiedy płakałam razem z Adasiem jak nie mógł przez półtorej godziny piersi uchwycić ;D ;D ;D

Ja mam lepszą produkcję mleka w prawej piersi niż w lewej. Z lewą w ogóle były problemy, MAły wyciągnął mi na wierzch płaską brodawkę i bolało (boli nadal) nieziemsko, były kapturki (Adas nie lubi), było odciąganie i było też zapalenie piersi, którego to nie rozpoznała moja ukochana położna środowiskowa... dzisiaj lekarz mi powiedział, że to było to. Miałam gorączkę, czerwone plamy na piersi i niesamowicie bolała mnie brodawka i pierś w miejscu tych plam... Z tej " dobrej" odciągam nawet 110 a z tej po przejściach max. 70 ( po nocy) czasem nawet tylko 30 (w dzień):-[ :( :( nie wiem co robić żeby to wyrównać, Macie jakiś pomysł ???
 
Wiolu ty karmisz butelka ale czy mozesz napisac ile twoj maly zjada i z jaka czestotliweoscia??? Jestem poprostu ciekawa czy moj nie je za duzo albo czy nie za malo!!!
 
Kreciku jeszcze go za bardzo nie wyczaiłambo właśnie teraz zaczyna regulować sobie pory karmienia .Od dziś czyli od 1.00 nad ranem budzi się co 3 godziny ale zjada różnie .Raz zje 50 innym razem 90 ale bardziej trzyma się tej 90 aile mu się wyleje z buzi to jego :laugh: :laugh:.Ale kochanie jak tylko mu się wyreguluje .Przed samym kąpankiem zjada gdzieś około 50 ,potem przetrzymuje go gdzieś 20 minut i po kąpanku dojada sobie 30 ,40 .
 
No to super Izuniu ;D Wiem jak to fajnie bo tez nam dlugo zeszlo zanim sie zgralismy z tym karmieniem choc brodawki mam dobre.Jeszcze czasem sie zdarza ,ze Witus sie denerwuje i macha glowa przy cycku ale to juz rzadko ;)
 
iza, aneczka, jak mój macha to go za główkę przytrzymam i załapuje...
na szczescie potrafi na zmiane i cyca i butelke
 
Moj niuniek tez zjada z butli i z cyca ;) z butli chyba gorzej leci niz z cycka nawet bo mam tego aventa i maly meczy sie przy jedzeniu strasznie i zeby zjesc 70ml to ciagnie pol godziny a nameczy sie przy tym i nasapie tyle ,ze chyba odrazu spali to co zje ;)
 
reklama
Do góry