reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

no, ale z nas mamusie pełną gębą, nic tylko maluszek to maluszek tamto... ale nas dopadło co? fajowoooooo
 
reklama
moja też musi mieć cyca od razu jak się obudzi, bo inaczej jest krzyk i robi się czerwona ze złości :) a jak się dossie to nie można jej cyca wyjąć, dopiero jak skończy to wypluwa sama ;D
 
A moj jest taki ze w nocy jak nie chce mu sie obudzic na jedzonko to ssie swoje przedramie i w ten oto sposob zrobil juz sobie 2 razy piekne , wielkie MALINKI!!! Mowie wam , zdolne dziecko!!!
 
Hihi to niezly agent z niego :laugh:
Moj w nocy ladnie je a z cyckow ostatnio mi tak leci ,ze jak maly na samym poczatku pusci na chwile cyca to ma prysznic z mleka gratis ::) :laugh: Musze sie okladac ze wszystkich stron pieluszkami bo inaczej mleczna kapiel dla wszystkich ::)
 
reklama
ojojoj az tak? hmmm, mi nie sikają..... jak sa pełne to sciagne 90-100 ml, wiecej nie da rady
 
Do góry