reklama

karmienie piersią a kawa zbożowa

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez malenstwo20, 9 Październik 2012.

1. malenstwo20

malenstwo20 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czy nadmierne picie kawy zbożowej może szkodzić??
    czy dziecko może być przez to niespokojne??
    położna mówiła żeby pić 3 dziennie. czasem zdarza mi się więcej.

2. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na poczatku napiszę, że moje dziecko ma prawie 10miesięcy i ja nadal karmię go piersią, po porodzie piłam tylko kawę zbożową, z tego co pamiętam chyba 2x dziennie, (w szpitalu też nam ją podawali), ale jakoś po 2 tygodniach przerzuciłam się na zwykłą kawę z ekspresu (pół na pół z mlekiem, więc słabiutką i ją piłam tylko raz dziennie, rano), na pewno mojemu dziecku żadna z kaw nie zaszkodziła, to, że dziecko jest niespokojne może wynikać z wielu różnych rzeczy, mój syn to strasznie charakterny chłopak i od urodzenia nie potrafił "usiedzieć" w jednym miejscu, może Twój Jaś to też mały pędziwiatr? ;)

a jak objawia się niepokój? może to kolki?

3. reklama
  4. malenstwo20

malenstwo20 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Krzyczy steka kopie podczas karmienia. Przez sen krzyczy.

5. kamii150

kamii150 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kawa zbożowa na pewno nie szkodzi twojemu synkowi ..Znam takie kobiety które podczas karmienia 3 razy dziennie piły zwykłą kawę i mimo to z dzieckiem wszystko było ok(choć od razu mówię,że nie popieram pomysłu picia zwykłej kawy w takich ilościach podczas karmienia)
    co do krzyków to odpisałam ci w Twoim drugim temacie , a co do kopania to może chłopak ma po prostu charakterek ? :laugh2: jak moja młoda w czasie karmienia się denerwowała to delikatnie poklepywałam ją po pampersie i zawsze pomagało , może spróbuj tego ...

6. mala.di

mala.di Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja słyszałam i czytalam że kawe zbożową to można w nieograniczonych ilościach pić:)

z tego co opisujesz to moze malenstwo po prostu gazy próbuje z siebie wyduszać przy cycku.
    krzyczenie przez sen sie zdarza.

7. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jeśli to faktycznie nagromadzone gazy to pomóc może częste kładzenie na brzuszku, słyszałam też wiele dobrego o kateterach rektalnych Windi, sama ich nie używałam, bo moje dziecko nie miało nigdy kolek, ale wiele dziewczyn na BB chwali ten wynalazek.

8. ewq321

ewq321

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. elusl

elusl Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jedyną kawą jaką piję od wyjścvia ze szpitala jest właśnie zbożówka, której nigdy wczesniej nie piłam, bo wręcz jej nie znosiłam, a teraz smakuje mi, że aż miło. piję zaledwie jedną dzienno, z rana, no i rzecz jasna karmię piersią. mój synek też bardzo prężył się przy piersi, z początku z położną stwierdziłyśmy, że to chyba kolka, ale prężenie się przy cycku ustąpiło, jak przestaliśmy podawać witaminę K, po której to właśnie młody był meeega niespokojny.;-)

10. reklama
  11. kasikd

kasikd Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    maleństwo- ja też karmię piersią i piję zbożówkę zwykle jedną rano i czasami drugą w ciągu dnia. Nie zauważyłam żeby Antoś był po niej jakiś nerwowy. Kolki też pewnie nie po kawie bo pojawiły się dopiero teraz a piję od ciąży. Na gazy od 2 dni stosuję kateterki i mogę z czystym sumieniem polecić chociaż miałam jakieś wewnętrzne opory na początku to widzę jak szybko dziecku przynosi to ulgę:)

12. ninawieczorem

ninawieczorem Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zbożówka jest bardzo dobra przy karmieniu piersią, bo pobudza laktację. A jeśli nie lubisz smaku tradycyjnej zbożówki to spróbuj rosmanowej, z mlekiem na przykład :)

Poleć forum