reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

Hania je pierwszy raz zawsze ok 8 rano,i sa dni ze mam kamienie,a sa dnie,ze sa twarde,ale bez przesady.I wtedy gdy sa twardsze,wkladki sa ciezkie.

A czy WY tez tak amcie,ze mleko Wam sika tak jak z takiego jajak na śingus-dyngus.Takie mocne strumienie,po kilka.Mialam tak z Zuzia i mam z Hania.Mloda sie tak wscieka,bo pis nie moze labo matka w kok jej strzela.
 
reklama
Katka z tym sikaniem mleka tez tak mam, Emilka zawsze wtedy przestaje pić i patrzy oburzona, bo poykac nie nadąża czasem jak nie zauważe w porę to jest cała mokra :-)
 
Dziewczyny mam problem!!!Oliwia nie chce ssac cyca:baffled:i nie iwem czemu???Wczoraj wieczorem juz nie chciala to przed kapiela jak zwykle dalam jej butle wydoila prawie cala,w nocy tez ssala i od 6 rano nie chce jesc!!!Czy to mozliwe,ze nie mam pokarmu???Zastanawiam sie czy dac jej moze butle bo przeciez nie moze tyle nie jesc,w ogole jest jakas rozdrazniona cholera moze jej zeby ida bo juz nie iwem co mam myslec o tym...:-(Zaczynam sie denerwowac jeszcze nie dzwonilam do lekarza...moze Wy mi cos poradzice:-:)-:)-(.
 
agus - przede wszystkim sie nie denerwuj ;-) nawet jak jeden dzien bedzie malo jadla, to nic jej sie nie stanie. a wogole nie chce ssac, czy po jakims czasie dopiero wypluwa cycka? no i moze sprawdz, czy z butli bedzie jesc normalnie
 
Gufi possie doslownie chwilke moze minute i wypluwa zaczyna sie denerwowac i jak jej probuje dac to nie chce ssac odwraca glowe w druga strone:(((Dalam jej butle bo juz nie moglam wytrzymac i wypila 80 ml nie wiem czy to duzo czy malo pozniej dalam jej cycai possala troche dluzej...
 
moze Agus daj swojego mleka z butelki :confused: moj Olek tez coś ostatnio rozdrażniony przy cycku, sscie i wypluwa, znów łapie i wypluwa i tak co pare sekund brrrr ale chce ssac bo jak mu zabieram to się złości.
 
Milkshake,ale co moze byc spowodowane takim zachowaniem???Zobacze jeszcze jutro i chyba zaczne ciagac i podawac z butli bo przeciez mi sie laktacja cofnie jak nie bede jej karmic:-(.
 
Agus - moja tez jakis czas temu tak miala, ale to przez bole brzuszka. moze to takie humorki Oliwki i jej przejdzie jutro. a jesli dalej bedzie grymasila, to sprobuj sciagac
 
Agus a moze cos zjadłas i zanim się to wypłucze z organizmu.. choć nie wiem. Sama sie zastanawiam nad zachowaniem Olka bo też grymasi. Teraz mam @ i z tego co wiem to moze gorzej ssać ale już przedtem miałam z nim takie akcje. Czasem mam wrazenie, że on nic nie pojadł bo cały czas szamotał sie z cycusiem.
Sciagnij Agus mleko bo faktycznie moze się cofnać laktacja, możliwe, że te chopsztosy to tylko przejsciowe ;-)
 
reklama
Sciagam Milksheke bo przeciez nie chce zeby mi sie laktacja cofnela:(((A tez slyszlam,ze jak jest@ to dzieciaczki moga gorzej ssac i moze dlatego Olus Ci grymasi...A jeszcze jedno teraz mnie niepokoji...Oliwia zrobila dzisiaj chyba z 8 kup:szok:,ale wydaje mi sie,ze ja pogonilo po tym bebilonie,ktorym ja dokarmiaam jutro zadzwonie do lekarza bo wydaje mi sie,ze jest w tych kupkach torche sluzu a to chyba nie jest dobry objaw:no:.
A jezeli chodzi o jedzenie to nic nowego nie jadlam,dzisiaj tesciowa upiekla sernik i musialam zjesc kawalek bo ilez mozna zyc bez slodyczy szczegolnie w moim przypadku:confused:to tyle...ide spaciusia...dobranoc wszytkim;-)
 
Do góry