reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy bedzie Listopad 2006?

reklama
To czas na moje wspomnienia, jak pomysle ze w tamtym roku o tej porze to zostały mi dwa dni do terminu porodu a pozniej to oczekiwanie z dnia na dzien, w koncu szpital, indukcja porodu sam poród i wogóle to aż sie łezka w oku kreci:tak:i znowu by sie chcialo to wszystko przeżyc, szybko mija czas za szybko:-:)-(
 
Cynamonka wy 3 w sobote a wniedziele 4 my:-):-):-)
11 dni ,Boże a rok temu czekałam i chciałam już iść rodzić:-):-)
Termin miałam na 7, ale mały był na tyle duży,że z USG na 26 pazdziernika:-DWszyscy mi mówili,że urodzi się dwa tygodnie wcześniej a on tylko 4 dni w dzień kiedy jego kuzynka kończyła dwa latka:-):-)Brakuje mi tego kopania w brzuch ale jak wlezie na mnie o 5 rano, jak dzisiaj i przytuli tak mocno, mocno to dziękuje Bogu za każdą sekunde z nim:-):-D
 
A to my z dokładnie jak dziś 24 10.06
 

Załączniki

  • 2tyg.JPG
    2tyg.JPG
    37 KB · Wyświetleń: 73
  • 37-38.JPG
    37-38.JPG
    114,9 KB · Wyświetleń: 67
Cynamonka ależ Ty laseczka byłaś w ciąży:-):tak: Jakby Ci tylko brzuch przypięli;-)Ja też miałam termin na 7 Bodzinko ale grudnia:-) Ale Zosia już usiedzieć nie mogła - chciała być listopadowym bobasem:-D
 
reklama
Do góry