reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Beata2710 poczekaj pare dni i zrob test jak sie @ nie pojawi, ja mialam podobna sytuacje z testami :tak:, a bol brzucha to chyba normalne bo mnie do tej pory neka :crazy: i nie wiem jak dlugo tak jeszcze moze byc, wczesniej tego nie mialam

pozdrawiam
 
reklama
Kurcze Renatko wiec czekam, moze za 9 dni zrobie testy, chyba ze dostane @- jak nie dostane to bedzie to 40 dc. Dzis jak bylam w sklepie troche krecilo mi sie w glowie, ale bylo duzo ludzi a klima byla wylaczona.
 
Beata2710-Kiedy teścik?
Trzymam kciuki za samiutkie II kreseczki:tak:
Mój @ zaczął się w poniedziałek,trwał do czwartku.Coś mnie jednak zastanawia.... Dziś od samego rana jest mi niedobrze.Ponadto czuję się,jakbym miała dostać @.Takie podobne uczucie w podbrzuszu i dolnym odcinku kręgosłupa...Ni9c nie rozumiem...
Pozdrawiam gorąco.
 
Beata2710-Kiedy teścik?
Trzymam kciuki za samiutkie II kreseczki:tak:
Mój @ zaczął się w poniedziałek,trwał do czwartku.Coś mnie jednak zastanawia.... Dziś od samego rana jest mi niedobrze.Ponadto czuję się,jakbym miała dostać @.Takie podobne uczucie w podbrzuszu i dolnym odcinku kręgosłupa...Ni9c nie rozumiem...
Pozdrawiam gorąco.
:no::no::no::no:Testowania nie bedzie , @ przyszla o 14, wiec nici z dzidzi.:sick::sick::sick: A co do Twoich dolegliwosci to moze zbliza sie owulacja, wtedy sa podobne objawy jak na @. Trzymam mocno kciuki.:-):-):-)
 
Hej dziewczyny! powiedzcie co o tym sadzicie, staram sie z mezem o dzidziusia od 5 miesiecy jak narazie bezskutecznie. stosuje testy owu zrobilam test ciaz 5 dni po przytulaniu ale to za wczesnie wiem ale jakos nie moglam wytrzymac.@ mam dostac za 5 dni mam nadzieje ze nie dostane, temp mam 37 , szybko sie mecze wszystkim jestem senna ,boli mnie pobrzusze, czasami mi niedobrze co otym myslicie?
 
Hej dziewczyny! powiedzcie co o tym sadzicie, staram sie z mezem o dzidziusia od 5 miesiecy jak narazie bezskutecznie. stosuje testy owu zrobilam test ciaz 5 dni po przytulaniu ale to za wczesnie wiem ale jakos nie moglam wytrzymac.@ mam dostac za 5 dni mam nadzieje ze nie dostane, temp mam 37 , szybko sie mecze wszystkim jestem senna ,boli mnie pobrzusze, czasami mi niedobrze co otym myslicie?
Poczekaj z testowaniem, nawet jak jestes w ciazy to test i tak bedzie z I, to za wczesnie. Zrob pare dni po terminie @.Tez mialam takie objawy, ale @ przyszla, poczekaj i nie mysl o tym. Dobrze Ci radze, co ma byc to bedzie. TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA TWOJA FASOLKE.;-);-)
 
Witam Was Wszystkich Serdecznie !!!

Mam na imie Asia i zajrzałam tu poniewaz , niewiem co mam myslec. Moze zaczne od początku. Od jakichś 4 miesiecy myslimy z ukochanym o dzidziusiu na poważnie, a od 2 miesiecy staramy sie o nie. Niestety w zeszłym miesiącu sie nie udało co mnie zmarwtiło jednakze od tamtej pory probujemy znow, czyli po okresie. Okres skończył mi sie 7 sierpnia a próbujemy tak od 9-tego tak co dwa dni. Dzis jest juz 24 sierpien a mnie dziwnie pobolewa brzuch a raczej podbrzusze ,są to takie dziwne skurcze jakbym miała dostac okresu , lecz nie wydaje mi sie zeby to było tego przyczyną bo okres zazwyczaj dostaje ostatniego bądz pierwszego. Wiec sami widzicie ze bolacy o tydzien brzuch za wczesnie przed miesiączką jest dziwny . Czy moge wiec miec nadzieje ze jednak jestem w ciązy ?
Prosze pomozcie mi naprawde bede bardzo wdzieczna
Z gory Dziekuje i i pozdrawiam
icon7.gif
 
hej, ja mam cos podobnego i nawet nie mam jak tego sprawdzic poki co, jeszcze niby mam plodne, a sluz bialy, strasznie gesty, jak przed okresem, boli mnie lewy jajnik, w nocy meczy zgaga i piersi mam wieksze niz zwykle, dziwne to , to moga byc juz objawy?? nic juz sobie nie wkrecam, bo po co, tylko nie wiem co sie ze mna dzieje, choc fajnie by bylo gdyby to bylo to, co myslicie?
 
reklama
hej,na razie to wszystko wskazuje na to, że wam się udało, ale nie ma co się nakręcać. Ja od roku co miesiąc mam objawy na ciążę i dalej nic, bolące plecy, podbrzusze napięte i bolące,apetyt ,śluz, zmęczenie, senność. W tym miesiącu też tak jest i nadal jak co miesiąc wierze że jestem, narazie czekam do wtorku, bo mam termin@ teraz tylko czekać:-)
 
Do góry