reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Ivi Dziekuje :)
A co do jedzenia to tez jestem non stop głodna i to podbrzusze cały czas pobolewa Ale najwazniejsze to ze fasolinka znalazła swoje miejsce :) Pozdrawiam i zycze szczescia
icon10.gif
:-);-):tak::-DBuzka gratulacje, od 2 dni bylam zajeta i dopiero teraz doczytalam ze jestes w ciazy. Dbaj o siebie i dzidzie.

Moj maz dzis wyjechal na 6 miesiecy, pewnie nam sie nie udalo- a wiedzialam ze tak bedzie ale coz zycie toczy sie dalej.

NA kiedy masz termin?
 
reklama
Witam Dziewczyny :)

Śledzę wątki na Forum od dłuższego czasu ale po raz pierwszy sama coś piszę :zawstydzona/y:
Po pierwsze Buźka - wielkie gratulacje!!!!!:-) Musisz być przeszczęśliwa :-D
Ja właśnie jestem na etapie oczekiwania. Z mojego wykresu za bardzo nic nie rozumiem, bo jest to mój pierwszy miesiąc mierzenia temperatury ale @ spóźnia się już drugi dzień więc jest dla mnie nadzieja :tak: Powinnam w sumie już zrobić test ale jakoś boję się tego wyniku jak diabli, szczególnie , że już mi się przytrafiały takie opóźnienia...
Wolę się jeszcze trochę pocieszyć nadzieją , że się udało.
 
reniczek - a jaką masz temp ?:) spadła trochę czy jest na tym samym poziomie czy wzrosła może? :) trzymam kciuki :)
 
Wiesz co Ivi właśnie dziś się baaardzo podniosła. Wczoraj było 36,7 a dziś 37,1:confused:
Myślę, że nie bez znaczenia jest to że piłam wczoraj wieczorem winko i miałam dosyć bezsenną noc. Od 3:30 przewalałam się z boku na bok i raczej tylko przysypiałam a nie był to regularny sen. Jednak mam wielką nadzieję, że ta tempka oznacza coś pozytywnego :tak:
 
trzymam kciuki :) zobaczymy jaka temp będize jutro;) tylko zeby była wiarygodna musisz spać :tak::-)
 
Dzięki Ivi ;-) Niestety byłam bardzo niecierpliwa i zrobiłam test zaraz po owu.. Oczywiście wyszedł negatywny bo za wcześnie i się troszkę zraziłam :-(
Dlatego teraz jakoś odkładam to na tzw. "jutro".
Mam nadzieję, ze jutro tempka utrzyma się na wysokim poziomie i wtedy w sobotę zrobię teścik :tak:
 
Witam :)

Beatko Termin jest obliczony jako na maj :)
Oj tak dbam o siebie i nie tylko
icon12.gif
dogadzam sobie ostatnio jedzeniem
icon10.gif
pozdrawiam i zycze szczescia dziewuszki w zafasolkowaniu :)
icon11.gif
Buziaczki
 
reklama
Potrzebuję pomocy!!! :-(
A więc- kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, nie raz, aż nagle... Mam nabrzmiałe i bolące piersi; palę od czterech lat, a teraz podczas palenia robi mi się po prostu niedobrze; jestem bardzo drażliwa; mam bardziej obfitą wydzielinę z pochwy... Robiłam test- kreska była tylko jedna. A mimo to bardzo sie obawiam. Po tych objawach jaka jest możliwość, ze po prostu wpadliśmy? :sorry:
 
Do góry