reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

lekarz powiedział w 12stym tygodniu - na normalnym sprzecie a nie na 3d..
USG miałam juz naprawde sporo i na kazdym wychodzi ze chłopak .. a jak będzie inaczej to będzie musiała polubic niebieski :)
 
reklama
ja poznalam plec dziecka w 17 tyg robilam usg 3d corcia za 3 tyg konczy rok a ja dowiem sie jaka jest plec mojego kolejnego szczescia :-)pozdrawiam
 
cześć wszystkim , mama nadzeje że WECIK poznasz płeć swego dziecka bo ja swego nie znam ponieważ moje i menża dziecko płata nam figle jak tylko lekarz powie że zaraz zobaczymy kto jest w brzuszku to odrazu tak się zakrenci że nie widać teraz usiadł po turecku haha chyba bendzie niespodzianka dla nas,.
 
Nie wiem od kiedy najwczesniej mozna byc pewnym plci malenstwa, ale jak sie "sprawdzi" za wczesnie, to przeciez wszystkie wygladaja jak dziewczynki i mozna byc pozniej zaskoczonym jak przy nastepnym usg okaze sie ze to jednak chlop :)

Ja niestety jeszcze nie wiem co mi sie w brzusiu kluje i szlag mnie trafia, bo kupila bym juz jakies fajne ciuszki, ale przeciez pozniej nie bede ubierala synka w bodziaki z rozowymi krolewnami :baffled:
Mam nadzieje ze przy nastepnej wizycie wszystko bedzie jasne :)
 
hej
ja mam za przykład moja koleżankę, która chciała poznać płeć swojego dziecka przed narodzinami. Lekarz do końca ciąży twierdził że to będzie dziewczynka a okazało się ... ku jej ogromnemu zaskoczeniu że urodziła chłopca. Jak to jest możliwe? Czy którejś z was zdarzyła sie taka historia?
 
hej
ja mam za przykład moja koleżankę, która chciała poznać płeć swojego dziecka przed narodzinami. Lekarz do końca ciąży twierdził że to będzie dziewczynka a okazało się ... ku jej ogromnemu zaskoczeniu że urodziła chłopca. Jak to jest możliwe? Czy którejś z was zdarzyła sie taka historia?
U mnie osobiście dwa razy przewidywanie płci się sprawdzilo. Ale znam PRZYNAJMNIEJ kilkanaście pomyłek i to w obie strony... Tak więc to żaden wyjatek :-) Dlatgo też zawsze mówię każdemu kto np. "spodziewa sie" dziewczynki żeby nie robił całej wyprawki w różu bo może wcale nie urodzić się dziewczynka. Jeśli zrobi się niebieską wyprawkę to pół biedy bo dziewuszkom w niebieskim też ładnie :-) ;-)
 
Fajnie jest mieć takie wczesne USG. Tym bardziej, że można sobie nagrać płytę CD oraz poprosić o zdjęcie.To fajne takie zdjęcie - piersze zdjęcie mojego dziecka w albumie...
 
reklama
Do góry