reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kliniki - gdzie się leczymy

Ja chodzę do Macierzyństwa w Krakowie, do dr Wyroby. Trafiliśmy tu z mężem jakieś 1,5 roku po ślubie, w sumie od ślubu nie zabezpieczaliśmy się w ogóle, a ciąży nie było… Póki co klinikę mogę polecić ;) u nas trochę ciężka sytuacja, bo problem leży po obu stronach, męża żołnierzyki nie są tak ruchliwe jak powinny, okazało się, że problemem jest testosteron, który był bardzo niski, ale wyniki się poprawiają, więc jesteśmy dobrej myśli ;) do tego ja mam jeden niedrożny jajowód, podchodziliśmy 2 razy do IUI, do tej pory niestety nieskutecznie i ze względu na wiek mój i męża stwierdziliśmy, że decydujemy się na in vitro, nie ma co czekać. Proszę trzymajcie za nas kciuki ;**
 
reklama
Ja chodzę do Macierzyństwa w Krakowie, do dr Wyroby. Trafiliśmy tu z mężem jakieś 1,5 roku po ślubie, w sumie od ślubu nie zabezpieczaliśmy się w ogóle, a ciąży nie było… Póki co klinikę mogę polecić ;) u nas trochę ciężka sytuacja, bo problem leży po obu stronach, męża żołnierzyki nie są tak ruchliwe jak powinny, okazało się, że problemem jest testosteron, który był bardzo niski, ale wyniki się poprawiają, więc jesteśmy dobrej myśli ;) do tego ja mam jeden niedrożny jajowód, podchodziliśmy 2 razy do IUI, do tej pory niestety nieskutecznie i ze względu na wiek mój i męża stwierdziliśmy, że decydujemy się na in vitro, nie ma co czekać. Proszę trzymajcie za nas kciuki ;**
 
Ja leczylam sie w novum w Warszawie. 3 inseminacje. - nic. Jedno in vitro. 3 ciaze biochemiczne i jedna obumarla w 8 tyg. Przenioslam sie na starynkiewicza... Nie wiem czy to dobry pomysl... Moze ktoras z Was sie tam leczy ? Nie moge znalesc swiezyc informacji....
 
reklama
Do góry